Редермалізація у Вінниці

Редермалізація у Вінниці– краса та здоров’я вашої шкіри

Неправильне харчування та спосіб життя, шкідливі звички, погана екологія та стреси роблять своє діло - ми дивимось у дзеркало і бачимо сіре нездорове обличчя, яке потребує відновлення. Чи можна виправити ситуацію? Так! На допомогу приходить процедура редермалізація у Вінниці.

Що таке редермалізація Вінниця?

Це мезотерапевтична процедура, яку пропонує центр краси та здоров’я шкіри «Май Скін». ЇЇ головна ціль – лікування та швидке усунення недоліків шкіри. Під час проведення редермалізації застосовується спеціальний препарат під назвою «Гіалуаль», у складі якого присутня високоочищенагіалуронова кислота з сукцинатом натрію. Процедура має виражений антиоксидантний ефект та забезпечує прискорення метаболічних процесів.

Показання

Перед проведенням процедури необхідна консультація косметолога у Вінниці. Спеціаліст центру може рекомендувати редермалізацію при наступних естетичних недоліках:

 • виражені зморшки на будь-яких ділянках шкіри;
 • сухість шкіри;
 • плями та рубці після акне;
 • профілактика старіння шкіри після 27 років;
 • зменшення пружності шкіри;
 • відновлення шкіри після глибоких пілінгів, сонячних опіків, лазерної шліфовки.

Процедура проводиться як у жінок, так у чоловіків у бідь-який час року. Найбільш оптимальний час для консультації дерматолога та редермалізації – навесні перед початком пляжного сезону, та на початку осені, у періоди найбільшого зневоднення дерми.

Середня тривалість курсу – від 4 до 6 процедур, які проводяться з інтервалом 1 раз на 3 тижні. По мірі необхідності редермалізація у Вінниці проводиться декілька раз на рік.

Ефект від процедури

Краса – це здоров’я. Подбайте про свою шкіру вже сьогодні. Спеціалісти центру краси «Май Скін» вам в цьому допоможуть. Вже після перших сеансів редермалізації:

 • зникають дрібні неглибокі зморшки;
 • повертається еластичність – шкіра ніби «наливається»;
 • вирівнюється тон;
 • покращується колір;
 • поліпшується структура;
 • покращується клітинне «дихання».
Редермалізація у «Май Скін» - чи є недоліки? (Редермализация — восстановление кожи, косметолог в Виннице)

Всім прекрасно відомо, що «краса вимагає жертв». Редермалізація – саме той випадок. Єдиний недолік процедури – її болючість. Але спеціалісти центру пропонують вирішення цієї проблеми – використання сучасних анестетиків. Під час процедури застосовується спеціальний знеболювальній крем, який зменшує неприємні болісні відчуття. Після маніпуляцій на шкірі обличчя залишається невелике почервоніння, яке повність зникає через 1-3 дні.

Переваги

Редермалізація Вінниця (Редермализация Винница)недорого – це висока ефективність та безпека, підтверджені клінічними дослідженнями. Лікар косметолог-дерматолог центру «Май Скін» рекомендує поєднувати процедуру з пілінгами, контурною пластикою, апаратною косметологією, професійним доглядом. В такому випадку результати процедури будуть приголомшливими. Ваша шкіра буде сяяти красою та здоров’ям у будь-який час року, за будь-яких умов.

Дозвольте собі більше! Будьте досконалими! Центр «Май Скін» відкриває нові можливості. Використовуйте їх та будьте чарівними!