Пілінг від Май Скін

Пілінг від Май Скін – маст-хев для кожної жінки восени, можливість виглядати неперевершено у будь-якій ситуації

Осінь – це ідеальний час задля того, щоб підготувати шкіру до тривалого часу без сонця, тепла та обмеженої кількості вітамінів.
Професійний косметолог дерматолог ралить спершу потрібно підготувати обличчя до подальших процедур, а саме провести якісну чистку від ороговілих клітин, позбавитися від пігментних плям, які могли утворитися під час активного перебування на сонці влітку.

Коли потрібен пілінг

Щоб зрозуміти, яка саме косметологічна процедура потрібна вам саме зараз, слід звернутися до провідного косметолога у Вінниці. Тільки професіонал зможе підібрати засоби чи процедури, за допомогою яких можна вирішити проблеми. Комусь може знадобитися контурна пластика обличчя, комусь підійде чистка обличчя у Вінниці (чистка лица в Виннице), для когось ідеальним варіантом стане делікатний поверхневий чи глибинний хімічний пілінг. Деякі передумови для проведення пілінгу ви зможете побачити самостійно:

 • розширені пори
 • жирний блиск
 • пігментні плями на обличчі
 • лущення
 • нерівномірний колір обличчя
 • втомлена шкіра, позбавлена сяяння та інше

Як обрати потрібний пілінг (Как выбрать необходимый пилинг)

Контурна пластика губ, апаратні методики, ін'єкції краси, пілінги – розвинута косметологія у Вінниці готова запропонувати повний спектр косметологічних послуг, гарантуючи абсолютну безпечність та ефективність процедур. Центр краси «МАЙ СКІН» пильно стежить за останніми тенденціями у світовій косметології, тому майстри салону використовують у своїй праці виключно засоби перевірені засоби із світовим ім’ям. Таким чином, коли річ йде про пілінг, вибір пав на професійну американську косметику Obagi. Особливий детально підібраний склад пілінгу містить фруктові кислоти:

 • молочна
 • гліколева
 • фітінова

Всі компоненти мають виключно природне походження, діють максимально м’яко та делікатно, контрольовано пошкоджуючи поверхневий шар, запобігаючи пересиханню, виникненню почервоніння. Крім того ви помітите, як вже після першого сеансу значно зменшуються пігментні плями, підвищується тонус шкіри, вона виглядає доглянутою, сяючою та здоровою.

Унікальна комбінація пілінгу та догляду за шкірою обличчя (Пилинг и уход за кожей лица)

Навіть проведена контурна пластика не відміняє необхідності щоденного догляду за шкірою, після пілінгу обличчя також потребує особливого догляду, який пришвидшить регенерацію. Майстри центру краси «Май Скін» пропонують провести пілінг у комбінації з процедурою догляду у салоні. Майстер підбирає необхідний вид процедури відповідно до стану вашої шкіри та типу проведеного пілінгу. Але частіш за все, це живильна маска, яка заспокоїть шкіру, зможе запобігти утворенню рубців,шрамів. Спеціаліст може запропонувати для вас:

 • традиційну живильну маску, у склад якої входять масла,вітаміни та інші активні компоненти
 • альгінатна – інтенсивна маска, яка насичує шкіру киснем, знімає набряклість та почервоніння, сприяє детоксикації, має протизапальну дію та інше
Де провести пілінг у Вінниці (Где сделать пилинг в Виннице)

Коли йде мова про обличчя та жіночу красу, слід довіритися професіоналам своєї справи, у якості та результаті роботи котрих ви будете стовідсотково впевнені. Центр краси «Май Скін» - це ідеальний вибір для тих, хто звик до бездоганного сервісу, абсолютної стерильності та хоче отримувати результат якомога швидше.

Майстер-косметолог має відповідну освіту, також має за плечима чималий досвід роботи, постійно підвищую рівень своєї кваліфікації, відвідує майстер-класи тощо. Довірити свою шкіру «Май Скін» - це вірне рішення, результатами якого ви будете задоволені. Крім того розвинена косметологія Вінниці рада запропонувати для вас збільшення губ у Вінниці (увеличение губ в Виннице), апаратні методики, послуги трихолога тощо.