Пілінг у MySkin

Пілінг у центрі краси MySkin Вінниця - це саме те, що потребує ваша шкіра восени (Пилинг - косметология "Май Скин" Винница)

Пілінг шкіри – це унікальна косметологічна процедура, за допомогою якої ваша шкіра набуде сяючого вигляду, буде доглянутою та здоровою. Серед багатьох послуг косметолога у Вінниці саме пілінги є найпопулярнішою процедурою осіннього періоду. Процедура легко справляється з багатьма дефектами шкіри, повертаючи їй молодість, пружність та еластичність.

Результати

Якщо ви бажаєте позбавитися зморшок, повернути шкірі обличчя свіжість, зробити її еластичною та доглянутою, а також про пігментні плями, проявів куперозу та інших проблем, обов’язково запишіться на процедуру пілінгу до салону «Май Скін» у Вінниці (пилинг кожи лица в косметологии "Май Скин" Винница).

Звернувшись до центру краси ви гарантовано відчуєте результати вже після першого сеансу:

 • Шкіра набуде природного здорового коліру
 • Зменшаться чи повністю зникнуть зморшки та рубці
 • Покращиться мікроциркуляція
 • Ввирівняється шкіряний рельєф
 • Зменшаться пори та стануть чистими
 • Ви зможете забути про акне чи постакне
 • На шкірі не залишаться слідів втомленості

Суть пілінгу у салоні «Май Скін»

Процедура відвідування косметолога у Вінниці переслідує наступну мету - зняття поверхневого шар, який складається із омертвілих клітин шкіри, завдяки чому шкіра позбувається шорсткості та неприємного відчуття. За допомогою хімічного пілінгу, який достатньо часто застосовується у косметології у Вінниці (химический пилинг лица в косметологии Винницы), видаляються поверхневі шари епітелію, при цьому професійний косметолог використовує спеціальні рас твори та кислоти. Завдяки грамотно проведеній процедурі стимулюється процес видобутку колагену та еластину, який відповідає за молодість та красоту шкіри обличчя. Крім того ви гарантовано помітите те, як підвищується тонус шкіри та запускається активний процес регенерації.

Дуже важливо звертатися до професіоналів, які допоможуть обрати саме той вид пілінгу, якого потребує ваша шкіра. Обравши салон краси «Май Скін» ви гарантовано потрапляєте до рук професіоналів, які люблять свою роботу, дорожать своєю репутацією та завжди прагнуть досягати якнайкращих результатів.

Що потрібно знати про пілінг

Зважившись на пілінг у Вінниці (пилинг в Виннице), важливо розуміти основні моменти та нюанси процедури, відповімо на найбільш популярні запитання, які стосуються популярної косметологічної процедури:

Чи буде в мене почервоніння після пілінгу?

Так, невелике почервоніння після процедури є варіантом норми, але воно проходить самостійно вже за декілька годин за умовою використання якісної косметики.

Як часто потрібно робити пілінг?

Не можна відповісти на це питання однозначно, це завжди залежить від стану шкіри, віку та її типу. Але найчастіше майстри косметологи салону «MySkin» Вінниця (мастера косметологи "Май Скин" Винница) рекомендують робити пілінг не частіше, ніж 1 раз у тиждень.

Чи є протипоказання у процедури?

Так, як і у будь-якої іншої косметологічної процедури, пілінг має декілька протипоказань, о наявності яких ви повинні сказати:

 • Онкологія
 • Серцево-судинні захворювання
 • Алергічні реакції на компоненти, які входять до суміші для пілінгу
 • Герпес

Крім того пілінг не рекомендується вагітним жінкам та тим, що годують дитину грудьми. Наявність вірусного чи бактеріального захворювання також може стати причиною, через яку вам може бути відмовлено у процедурі. Спеціалісти центру оздоровлення шкіри «Май Скін» Вінниця (центр оздоровления кожи «Май Скин» Винница) перед тим, як розпочати процедуру, надають повну інформацію про обраний вид пілінгу, відповідають на будь-які запитання клієнтів та роблять все задля того, щоб ви пішли із косметлогічного центру в якнайкращому настрої.