Масажі для обличчя

Косметологія MySkin Вінниця пропонує ефективні масажі для обличчя, результат після першої процедури

Догляд за шкірою лиця – це комплекс заходів, сукупність яких домотає якнайдовше зберігати свіжий та доглянутий вигляд, бути молодою та сяючою. Сьогодні послуги косметолога у Вінниці пропонують великий асортимент, суттєву частку якого займають масажі лиця. Це унікальні процедури, дія яких направлена на вирішення багатьох проблем, включаючи моделювання обличчя, тонізацію, підвищення пружності, виведення токсинів, тощо. Професійний косметолог у Вінниці перш за все проводить діагностику шкіри, після чого індивідуально для вас підбирається необхідний тип масажу та косметика, яка значно покращить результат від процедури. Дізнаємося, де можна замовити масаж обличчя та які його види мають значний ефект.

Лімфодренажний масаж у MySkin Вінниця

Косметологічний центр у Вінниці MySkin пропонує спробувати лімфодренажний масаж, дія якого направлена на усунення вікових змін та інших недоліків шкіри обличчя. За допомогою декількох ви зможете забути про темні круги під очима, «мішках», позбавитеся проявів набряклості і т.п.

Ефекту вдається досягти завдяки покращенню кровообігу та відтоку лімфи, значно покращується насичення шкіри киснем, пришвидшуються та нормалізуються обмінні процеси. Важливо сказати, що лімфо дренажний масаж має незначну кількість протипоказань, для досягнення максимального ефекту достатньо пройти 7-15 сеансів.

Класичний масаж обличчя у Вінниці

Напевно, найбільшою популярністю користується класичний масаж, завдяки якому можна вирішити такі проблеми, як:

  • Повернення свіжості, пружності
  • Покращення овалу обличчя
  • Значне уповільнення процесів старіння
  • Покращення циркуляції крові
  • Позбавлення від зморшок
  • Підвищення тонусу шкіри
  • Позбавлення ознак втомленості тощо

Пластичний масаж обличчя

Це неймовірно приємний та ефективний вид масажу, який направлений на усунення проблеми на шкірі обличчя і досягнення помітного результату веж після першого сеансу. Завдяки курсу процедур овал обличчя помітно підтягнеться, вікові зміни стануть непомітними, еластичні властивості шкіри значно покращаться. Важливо сказати, що саме цей вид масажу дозволяє працювати з достатньо глибокими шарами шкіри, надаючи вплив на м’язи обличчя, підшкірну клітковину, сосуди.

Омолоджуючий масаж

Косметологія лиця у Вінниці пропонує спробувати у MySkin унікальну методику омолоджуючого масажу. Його рекомендують жінкам після 30-35 років, коли з’являються перші вікові зміни, зморшки, деформується овал обличчя, присутні перші ознаки глибоких зморшок та набряклості. Крім того шкіра обличчя після масажу позбавиться крупних пор, ви зможете забути про зниженний тургор. Не слід робити пластичний масаж у більш ранньому віці, іншому випадку від може тільки зашкодити молодій шкірі.

Масаж Жаке

Цей тип масажу відноситься до лікувальних, являє собою комплекс погладжуючи, розминаючих рухів, щипків та вібрацій уздовж масажних магістралей. Важливо сказати, що методику Жаке можна використовувати також для зони декольте, шиї, а також для сідниць, животу та стегон.

Головна відмінність від інших типів масажу – за допомогою методики Жаке ви зможете позбавитися від нерівностей шкіри, пігментації, широких пор, а також значно зменшити прояви рубців, складок, набряків та наслідків акне і постакне.

Вам не потрібно самостійно обирати види масажу лиця, допомогти підібрати необхідний вам допоможуть професійні косметологи салону MySkin Вінниця. Довіртеся нашому багаторічному досвіду і задоволеним посмішкам клієнтів, які красномовно говорять про роботу салону краще, ніж будь яка реклама.