Мезотерапія МАЙ СКІН

Мезотерапія від МАЙ СКІН (MySkin) косметологія Вінниця – ми зупиняємо час та повертаємо молодість без операцій і болісних відчуттів (Мезотерапия тела Винница, медицинский центр оздоровления кожи Май Скин Винница)

Мезотерапія шкіри у Вінниці – це унікальна методика ін’єкційної косметології, яка направлена на усунення ознак старіння шкіри та зморшок. Дозволяє повернути шкірі свіжість та здоров’я, а також приємний колір та тонус. Такого результату вдається досягти завдяки підшкірному введенню індивідуально підібраних препаратів у глибокі шари шкіри. Слід зазначити, що традиційне нанесення на шкіру обличчя кремів, масок, лосьйонів і т.д. не призводить до такого феєричного результату, так як дієві речовини не проникають крізь захисний бар’єр.

Які препарати використовуються для мезотерапії

Особливість мезотерапії у салоні МАЙ СКІН заключається у тому, що вплив здійснюється одразу на декілька систем, а саме на нервову, імунну, сполучні тканини і т.д. Результат досягається завдяки уведенню надтонкої гілки, яка подає корисні для вашої шкіри склади. Спеціалісти МАЙ СКІН (MySkin) – надсучасного центру косметології у Вінниці, використовують виключно перевірені та дієві коктейлі для мезотерапії. У салоні застосовують:

 • Синтезовані препарати
 • Екстракти рослин
 • Вітаміни
 • Мінерали
 • Органічні кислоти

При чому, це може бути спеціально виготовлена для вас суміш із потрібних компонентів чи моно препарат.

Скільки коштує мезотерапія у Вінниці (сколько стоит мезотерапия в Виннице)

Ціна на мезотерапию у Вінниці залежить від декількох факторів. Спеціаліст повинен взяти до уваги:

 • Стан вашої шкіри
 • Вік
 • Проблеми, які є на даний час тощо

Крім того ціна може мінятися від того, які саме препарати будуть застосовані. Важливо відзначити, що у салоні МАЙ СКІН косметолог складає індивідуальну програму для кожного клієнта, тому кількість сеансів може різнитися.

Шукаєте косметолога для мезотерапії у Вінниці недорого (косметолог для мезотерапии в Виннице недорого) – це цілком можливо. У Салоні МАЙ СКІН вам запропонують не тільки низькі ціни, але й прекрасні результати, які будуть помітні тривалий час. Слід зазначити, що для найкращого результату слід повторити курс через 6 місяців.

Результати мезотерапії

Вибираючи салон МАЙ СКІН для проведення процедури мезотерапії у Вінниці (процедуры мезотерапии Винница), ви зможете без болю та зусиль позбавитися від ознак старіння шкіри, попередити появу небажаних проявів, а саме:

 • Зникнуть зморшки, у тому числі і глибокі
 • Ви забудете про пігментні плями та судинну сітку
 • Зможете позбавитися рубців, вугрового висипу, а також другого підборіддя
 • Шкіра буде чистою, сяючою та здоровою
 • Обличчя знову буде виглядати доглянутим, шкіра набуде природного кольору

 

Мезотерапія активно бореться із проблемами в’янучої, втомленої та в’ялої шкіри, знову повертаючи молодість та привабливий вигляд.

Наприклад, щоб позбавитися темних кіл під очима слід зробити не менш 4-5 сеансів. Якщо ваша ціль – повернути та відновити овал обличчя, косметолог порекомендує пройти більшу кількість процедур – 6-8. Слід зазначити, що майстри салону МАЙ СКІН проводять унікальну процедуру – мезотерапія волосся у Вінниці, дізнатися про неї більше ви можете у салоні.

 

Наші спеціалісти

Висококваліфіковані косметологи салону краси МАЙ СКІН (cosmetologists Vinnitsa My Skin) пропонують найвищий рівень обслуговування та гарантований результат. Крім того, слід зазначити, що на першому місці завжди знаходиться безпека та здоров’я пацієнтів, тому підбір препаратів та методики лікування – це скрупульозна праця, яка передбачає високий професіоналізм. Програми омолодження та оздоровлення розробляються тільки персонально, після того, як буде проаналізований стан шкіри пацієнта та узяті до уваги усі проблеми зі здоров’ям.