Контурна пластика

Контурна пластика – нові можливості для молодості та краси вашого обличчя

 

Ще декілька років тому єдиним і найбільш дієвим способом змінити свій вигляд, «підправити» скули, губи, та позбутися зморшок, була пластика обличчя. Сьогодні у вирішенні наявних проблем на допомогу прийде не хірург зі скальпелем, а косметолог у Вінниці. Естетична та лікувальна косметологія в теперішній час пропонує інноваційний, дієвий та безпечний спосіб по досягненню бажаного результату. Здогадалися, про що йде мова? Це контурна пластика Вінниця.

 

Контурна пластика – красота та молодість вашого обличчя

 

Процедура, під час якої проводяться підшкірні ін’єкції для зміни контурів обличчя, форми та об’єму губ – це і є контурна пластика Вінниця. Завдяки ін’єкціям краси вдається спинити час, позбавитись від вікових змін, провести корекцію деяких недоліків зовнішності.

Основні напрямки контурної пластики сьогодні:

 

Особливості зміни зовнішності за допомогою філлерів

 

У процесі контурної пластики використовуються спеціальні препарати – філлери (гелі). Вони виготовляються з гіалуронової кислоти, яка присутня у багатьох тканях людського організму. Варто зазначити, що контурна пластика у Вінниці – це не хірургічне втручання. Це популярна косметологічна процедура з великим попитом, яку проводить косметолог Вінниця. Ефект від уколів краси можливо порівняти з ефектом омолодження. При цьому ціна ін’єкцій значно дешевша, ніж вартість оперативного втручання і послуг пластичного хірурга. Важливий момент – проведення таких процедур потрібно довірити професіоналу. Уколи філерами може проводити лікар-дерматолог у Вінниці, який має відповідну освіту та спеціалізацію по контурній пластиці, великий досвід, естетичний смак.

Контурна пластика у Вінниці – це майже безболісна процедура, яка проводиться амбулаторно та займає від 20 до 40 хвилин. Філлери вводяться безпосередньо під шкіру у проблемну зону за допомогою спеціальної мікроголки. Після ін’єкцій на шкірі не залишається рубців та інших слідів. У деяких випадках можливе невелике почервоніння, яке зазвичай проходить на протязі 2-3 годин після процедури. Уколи краси не вимагають спеціальної підготовки та довгого відновлення, довготривалої реабілітації. Результати контурної пластики можливо побачити вже після першої процедури.

У разі необхідності результати ін’єкцій краси можна змінити шляхом проведення корекції (додаткових уколів) або за допомогою спеціальних ферментів, що виводять філлери з шкіри.

 

Контурна пластика у Вінниці – основні показання

 

  • мімічні зморшки на різних частинах обличчя;
  • збільшення чи зміна форми губ (увеличение губ Винница);
  • корекція овалу обличчя, підборіддя, вилиць (контурная пластика и коррекция форм лица в Виннице).

Не дивлячись на те, що уколи філлерів 100% безпечні для здоров’я людини, контурна пластика Вінниця має свої протипоказання:

  • відкриті рани на ділянках шкіри де передбачаються ін’єкції;
  • індивідуальна непереносимість препаратів (зокрема, гіалуронової кислоти);
  • вагітність та період лактаціі;
  • запальні захворювання шкіри у стані загострення;
  • патологічна боязкість уколів.

Цікавлять уколи філлерів у Вінниці? Мрієте зробити свою зовнішність ще більш досконалою?  Центр краси та здоров’я «Май Скін» пропонує безпечні та ефективні уколи краси за допомогою сертифікованих новітніх препаратів. Процедури контурної пластики проводить кваліфікований косметолог у Вінниці. Ми гарантуємо швидкий та довготривалий результат за помірну ціну!