Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя від Май Скін – ефективний засіб проти зморшок

Зморшки, втрата пружності, пониження тонусу, сірий та безжиттєвий колір шкіри – це те, що не хоче побачити жодна жінка у дзеркалі. Але час грає проти нас, тому рано чи пізно вікові зміни можуть стати реальною проблемою, яку сьогодні можна значно відсунути та забути про неї на значний час. Косметологія Вінниці (косметология Винницы) пропонує своїм клієнткам багато способів зберегти молодість, але контурна пластика є одним із найефективніших та дієвих процедур, яка дозволить відчувати себе королевою.

Контурна пластика обличчя – сучасний спосіб боротьби зі зморшками (Контурная пластика лица - современный способ борьбы с морщинами)

Якщо 10-15 років тому єдиним способом позбавитися зморшок був візит до хірургу, сьогодні сучасна косметологія готова запропонувати значно більше. Косметологія у Вінниці пильно слідкує за світовими тенденціями, тому провідні салони краси мають всі необхідні апарати та знання, завдяки яким косметолог дерматолог поверне вашій шкірі молодість вже після першого візиту.

Контурна пластика чи ін'єкції краси - це введення під шкіру біологічно активного складу препарату, який впливає на хід клітинних процесів, помітно підтягує контур обличчя, корегує носо-губні складки, розгладжує зморшки на чолі тощо. Слід зазначити, що така процедура проводиться точково, тобто, це може бути контурна пластика губ чи якась інша ділянка.

Що входить у склад препарату

Слід зазначити, що контурна пластика обличчя – це не Диспорт і не Ботокс, філери – це переважно натуральні компоненти, які є абсолютно безпечними для клієнта, у той же час їх дія стає помітна одразу після закінчення сеансу. Центр краси «Май Скін» пильно стежить за появою нових філерів, обираючи для своєї роботи найкращі. У склад препаратів, якими користуються майстри, входять:

  • гіалуронова кислота (гиалуроновая кислота инъекции Винница)
  • гелі на основі людського чи бичачого колагену тощо

Зазвичай, косметолог має у своєму розпорядженні декілька препаратів, які мають різну структуру та ступінь в’язкості. Відповідно до того, яка частина потребує корекції, косметолог буде обирати потрібний тип, наприклад збільшення губ у Вінниці і боротьба із «гусячими лапками» проводиться різними препаратами.

Коли починати та як довго триває ефект

Спеціалісти рекомендують вдаватися до філерів не раніше 25 років, але можуть бути індивідуальні випадки та виключення. Освітній косметолог у Вінниці обов’язково розповість всі деталі та нюанси процедури, розкаже про ризики та протипоказання, після чого ви зможете прийняти для себе рішення, чи готові ви для контурної пластики.

Стосовно ефекту після введення філерів, ефект буде тривати від 8 до 18 місяців, залежно від опрацьованої зони, стану шкіри та віку пацієнта. Після закінчення дії препарату він остаточно самостійно виводиться із організму,після чого ви зможете провести повторну процедуру, повернувши обличчю молодість та сяяння.

Що треба знати про контурну пластику (Что необходимо знать о контурной пластике)

Слід зазначити, що контурна пластика – це не чистка обличчя у Вінниці, тому багато клієнтів мають сумніви щодо того, як буде виглядати їх шкіра після процедури. Косметологічна процедура передбачає підшкірне контрольоване введення препарату, який ще називають «гормон молодості». У його складі немає хімії, всі компоненти мають природне походження, тому легко сприймаються організмом, не визивають алергії чи відторгнення.

Косметологія у Вінниці у лиці центру краси «Май Скін» пропонує своїм клієнтам пройти безболісну процедуру контурної пластики в умовах професійного косметологічного кабінету із використанням новітніх препаратів, гарантуючих швидкий і помітний результат.