Контурна пластика губ

Контурна пластика губ, збільшення об’єму безпечно, швидко із використанням сучасної професійної косметики – центр краси «Май Скін» у Вінниці

Красиві пухкі губи притягують погляди, інтригують та є ознакою сексуальності. Але що ж робити коли природа не наділила вас пухкими вустами, як додати бажаний об’єм та створити бездоганний образ? У такому разі косметологія Вінниці пропонує скористатися популярною послугою контурна пластика губ, яка припускає введення під шкіру губ спеціального препарату, який містить гіалуронову кислоту та має гелеву консистенцію. Дізнаємося більш детально, що таке ін'єкції краси, до кого звернутися задля пухких губ у Вінниці та що треба знати про процедуру.

Збільшення губ у Вінниці - техніка (Увеличение губ в Виннице)

Контурна пластика обличчя та губ – доволі популярна послуга, завдяки якій кожна дівчина може позбавитися декількох років, знову повернути молодість, додати образу привабливості та сексуальності, а також добитися того, щоб відображення у дзеркалі вас повністю вдовольняло.

Сьогодні косметологія у Вінниці вийшла на новий рівень, тому ін’єкції з гіалуроновою кислотою пропонують практично всі салони краси. Вкрай важливо обрати дійсно професійного майстра, який проведе процедуру безпечно, а ви у результаті залишитеся задоволені результатом.

Процедура введення препарату у губи виконується за допомогою надтонкої голки, яка вводиться на різну глибину. Майстер вибирає глибину введення та техніку на основі того, які саме губи хоче отримати пацієнтка. Зважаючи на те, що контурна пластика – процедура болюча, під час введення препарату використовується аплікаційна анестезія. Крім того, у перші дні після введення можливо утворення незначного набряку, який повністю сходить за 1-5 днів.

Де зробити контурну пластику губ у Вінниці (Где сделать контурную пластику губ Винница)

Жителі Вінниці мають змогу звернутися до професіоналів своєї справи, а саме до салону краси Май Скін, де прийом веде дипломований косметолог дерматолог із багаторічним досвідом.

В умовах професійного косметологічного кабінету ви зможете:

  • збільшити губи та надати їм бажаної спокусливої форми
  • зробити контурну пластику верхньої чи нижньої губи
  • зробити вуста симетричними
  • зробити повторну корекцію губ

Чому багато жінок вже зробили вибір у нашу користь. Наші майстри працюють на результат, ми цінуємо кожного клієнта, дочуваємося до його потреб та готові зробити максимум задля того,щоб ви пішли з салону задоволені та повернулися до нас ще раз.

Особливості збільшення губ у «Май Скін»

Наші майстри дуже ретельно підбирають препарати для проведення контурної пластики, тому в арсеналі косметолога у Вінниці найкращі перевірені засоби всесвітньо відомих виробників. Слід зазначити, що тривалість результату, його якість та процес за живлення багато в чому залежить саме від обраного препарату, тому ми зупинили свій вибір на Juvederm Smile(Франція) і TEOSYAL Kiss (Швеція).

Слід зазначити, що у склад обох препаратів входить лідокаїн, завдяки чому ін’єкції максимально комфортні та безболісні. Ефект після введення препарату із гіалуроновою кислотою триває 6-9 місяців, після чого рекомендується зробити повторний курс.

Коли не слід робити збільшення губ

Професійний косметолог зобов’язаний розповісти про перелік протипоказань, за наявністю яких слід відмовитися від контурної пластики:

  • індивідуальна непереносимість компонентів препарату (перед введенням препарату проводиться тест на чутливість)
  • інфекційні та вірусні захворювання
  • вагітність на період годування грудьми
  • автоімунні захворювання
  • герпес

У центрі краси «Май Скін» ви зможете повністю довіритися спеціалісту, тому як ви опиняєтеся у руках досвідченого майстра. Ми зробимо все для того, щоб ваші губки виглядали бездоганно.