Філери бренду Allergan - контурна пластика обличчя

Заповнення носослізної борозди філерами бренду Allergan - лікар косметолог Вінниця, можливості контурної пластики для вашої краси у Вінниці

Контурна пластика у Вінниці — це сучасна процедура, під час якої проводиться перетворення контурів обличчя, губ та інших ділянок за допомогою підшкірних ін'єкцій. Для корекції проблемних зон використовуються філери (препарати гіалуронової кислоти).

Контурна пластика носослізної борозди Вінниця

Зона під очима (носослізна борозда) першою реагує на вікові зміни в організмі та негативний вплив факторів зовнішнього середовища. Шкіра у цій ділянці надзвичайно тонка та делікатна і майже не має у своєму складі жирової клітковини. Саме носослізні борозди видають справжній вік жінки, старять, створюють втомлений, хворобливий вигляд.

Ще у 20-25 років шкіра під очима має привабливий вигляд. Після 30 підтримуючі зв'язки стають слабкішими, в наслідок чого утворюються неестетичні деформації. Особливо швидко процеси проходять у випадку спадкової схильності. Неправильний спосіб життя та харчування, шкідливі звички погіршують ситуацію — шкіра під очима стає все менш привабливою.

Для корекції обличчя також використовується контурна пластика у Вінниці. Ін'єкції краси дозволяють зменшити набряки, покращити загальний вигляд шкіри під очима і всього обличчя. Завдяки ін'єкціям філерів обличчя набуває більш здорового та сяючого вигляду, сприймається зовсім по-іншому.Саме тому контурна пластика носу у Вінниці — популярна послуга.

Корекція обличчя філерами бренду Allergan у центрі Май Скін (Коррекция лица филерами бренда Allergan - врач косметолог Май Скин Винница)

Кожна людина, яка вирішила пройти процедуру контурної пластики, одразу ж звертається до професіонала. Центр краси та здоров'я шкіри Май Скін у Вінниці пропонує контурну пластику обличчя.  Для корекції вікових змін у проблемній ділянці під очима у центрі використовуються філери відомого американського бренду Allergan. Компанія випускає препарати для підшкірних ін'єкцій у формі геля, яким наповнюються спеціальні одноразові шприци. Основа філерів Allergan — гіалуронова кислота нетравинного походження. Компанія пропонує широку лінійку препаратів під назвою Юнідерм, які використовуються для контурної пластики обличчя.

Косметологи центру індивідуально підбирають необхідні філери для заповнення носослізної борозди Вінниця з урахуванням стану та недоліків шкіри у зоні під очима.

Переваги філерів Allergan (Преимущества филеров Allergan)

Косметологи та дерматологи центру Май Скін люблять філери бренду Allergan та майже щоденно використовують ці професійні препарати під час роботи. Філери рівномірно розподіляються під шкірою, не провокують дискомфортні відчуття.

Контурна пластика нососізної борозди у Вінниці — це разова процедура, ефект від якої зберігається на протязі 6-12 місяців (у той час як інші філери мають значно менш терміновий ефект). У більшості випадків після процедури не виникають ускладнення. Інколи у зоні навколо очей спостерігається невелике почервоніння та набряк, які зникають протягом 2-3 днів.

У центрі краси та здоров'я Май Скін працюють косметологи та дерматологи з великим досвідом роботи. Наші спеціалісти допоможуть вам усунути дефекти шкіри та обличчя, покращити зовнішність та виглядати молодше і привабливіше.