Зволоження і відновлення шкіри

Зволоження і відновлення шкіри: пілінг, мезотерапія, відбілювання від медичного центру у Вінниці MySkin (косметология в Виннице Май Скин)

Літо, море, пляж – це те, заради чого ми так чекаємо літо. Але не слід забувати про те, що вода і активне сонце дуже сушать шкіру, і по закінченню сезону вони потребує особливого догляду. Сухість, відчуття стягнутості, лущення, почервоніння, свербіж, пігментні плями та навіть алергічні реакції – це все може виявитися результатом взаємодії активного сонця і води. На щастя, сучасна косметологія здатна виправити багато проблем, саме тому послуги косметолога у Вінниці (услуги косметолога в Виннице) в осінній період користуються особливим попитом. Дізнаємося, які саме послуги зможуть відновити нормальний стан шкіри після літа - швидкий і тривалий результат.

Пілінг (косметологические услуги пилинга в Виннице)

Восени пілінг є найпопулярнішою процедурою, завдяки тому, що ефект стає відчутним одразу ж по завершенню сеансу. Завдяки якісно проведеному пілінгу шкіра максимально очиститься, видаляться мертві клітини та запуститься процес відновлення. Варто сказати, що осінь – це ідеальний час для того, щоб провести процедуру пілінгу, тому що саме в цей час сонце перестає бути активним.

Дія пілінгу направлена на те, щоб зробити шкіру обличчя знову пружною і еластичною, значно покращити колір обличчя, прибрати пігментні плями та позбавитися зморшок, які могли з’явитися від тривалого перебування на сонці. Спеціаліст салону краси МАЙ СКІН допоможе обрати потрібний вид пілінгу – хімічний, вакуумний, лазерний, абразивний, хімічний чи інший.

Мезотерапія (косметология Винница мезотерапия) 

Косметологія у Вінниці сьогодні пропонує широкий діапазон послуг, серед яких апаратні та ін’єкціонні методики відновлення та глибинного живлення шкіри, до яких відноситься мезотерапия. Це косметологічна процедура, яка має на увазі підшкірне введення лікарського препарату, склад якого визначається залежно від наявної проблеми і поставленої мети.

За допомогою даної процедури вдається позбавитися сухості, розгладити зморшки, покращити колір обличчя, підтягнути рельєф шкіри, позбавитися пігментних плям та навіть судинної сітки. Досвідчені косметологи салону МАЙ СКІН, що у Вінниці, підберуть необхідний склад ін’єкцій, до якого можуть входити вітаміни, гіалуронова кіслота, антиоксиданти, пептиди і т.д.

Відбілювання шкіри (отбеливание кожи в Виннице)

Не дивлячись на те, що засмага зараз дуже модна і популярна, є такі жінки, які мають за бажання зберегти шкіру білою та підкреслити свою аристократичність. Задля того, щоб позбавитися небажаної засмаги та повернути шкірі сяючий світлий відтінок, ви можете обрати таку послугу косметолога у Вінниці, як відбілювання.

Зазвичай для досягнення такого ефекту косметолог пропонує пройти декілька процедур, серед яких можна відзначити:

  • Відбілююча маска
  • Пілінг з ефектом відбілювання
  • Масаж тощо

Крім вищезазначених послуг, косметологи салону краси My Skin (салон красоты Винница Май Скин) допоможуть підібрати потрібну косметику для догляду за шкірою вдома, що допоможе досягнуте якнайкращого ефекту.

Зволоження

Напевно, саме зволоження шкіри – це одна із найважливіших цілей, яких намагаються досягти за допомогою салонних процедур. Спеціалісти центру краси МАЙ СКІН підберуть для вас потрібні процедури, завдяки яким ваша шкіра буде виглядати доглянутою, сяючою та без усяких сумнівів здоровою.

До вашої уваги пропонуються популярна альгінат на маска, гліколевий пілінг, біоревіталізація, процедури для догляду за сухою шкірою, масажі та інші варіанти. Усі вищезазначені процедури та методики допоможуть максимально наситити шкіру обличчя вологою, а також забезпечать її живлення, захист та живлення.

Не слід зволікати, записуйтеся на прийом до косметолога прямо зараз і ваша шкіра буде вам вдячна.