Всі види масажу у Вінниці

Всі види масажу у Вінниці, професійний підхід, гарантований результат, використання Австрійської косметики STYX

Напевно, немає в світі такої людини, яка б відмовилася від гарного масажу. Так, масаж дійсно люблять всі, але мало хто знає, скільки видів масажу існує, від чого залежить їх ефективність та які саме препарати потрібні для того чи іншого масажу. Часи, коли масажисти застосовували одну й ту ж масажну техніку на всі випадки та користувалися однією олією давно пройшли, сьогодні косметологічний центр оздоровлення шкіри MySkin радий запропонувати вам величезне різноманіття масажних технік, які здатні вирішити багато проблем. Спеціалісти салону знають, що результативність процедури залежить від косметики, яку використовують під час процедури, тому застосовують виключно професійну лінію STYX.

Вибір косметики для масажу

Як було сказано раніше, ефективність процедури багато в чому залежить від обраної косметики, не слід використовувати синтетичні крема та масла, вони закупорюють пори та не мають у складі корисних живильних компонентів. У той час, коли професійна масажна лінія STYX є повністю натуральною і надає максимальний терапевтичний та навіть лікувальний ефект.

Завдяки унікальній формулі косметики STYX ви відчуєте приємні зміни вже після першого сеансу масажу. Крім того, слід відзначити те, що після закінчення процедури нанесенні препарати залишаються на вашому тілі, продовжуючи діяти ще 4-6 годин.

Потрібно відмітити, що у склад косметики для масажу входять виключно натуральні масла, які у результаті вірно обраної методики масажу транспортуються у потрібні шари дерми, виконуючи свою функцію. STYX Naturcosmetic має у своєму складі таки базисні олії:

  • Олія чорного тміну – використовується при лікуванні дерматиту, ефективна при корекції фігури за допомогою масажу
  • Жолоба - має омолоджуючу дію, позбавляє зморшок
  • Авокадо – сприяє загоєнню ран
  • Макадамія – ефективно позбавляє від целюліту, бореться зі стриями та розтяжками

Крім того під час масажу косметологи Май скін використовують косметику із вмістом олії ростків пшениці, мигдалю, звіробою, виноградних кісточок та багато інших.

Види масажу

Сьогодні косметологія пропонує широкий вибір масажних технік, найкращі з яких ви можете спробувати у салоні Май Скін. Вашій увазі пропонуються:

Вакуумний масаж

Це ефективний метод, який застосовується у косметології задля корекції тіла. Терапія із застосуванням цього виду масажу дозволяє позбавити набряклості, покращити кровообіг у робочій ділянці, а також прибрати прояви целюліту. Спеціаліст використовує косметику STYX для максимального ефекту.

Антицелюлітний масаж

В процесі процедури покращується відтік лімфи, шкіра набуває пружності, покращується метаболізм, уходять локальні жирові відкладення, «апельсинова корка» розгладжується, максимального ефекту вдається досягти завдяки використанню Антицелюлітного масла STYX ті інших косметологічних засобів.

Лімфодренажний масаж

Професійний сеанс лімфо дренажного масажу у Вінниці надає вплив на відтік лімфи, нормалізує клітинний обмін, виводить токсини, покращує тонус шкіри, виводить зайву рідину, позбавляючи набряклості, за допомогою використання косметики STYX шкіра відновлює здібності до само відновлення.

Інші види масажу

«Масло масажне 37 трав», «Кармасутра», «Мускулюс», «Життєвий тонус», а також «Масажний крем теплий» і «Масажний крем гарячий» застосовуються у вищеописаних техніках, а також вигідно доповнюють класичний масаж , масаж спини, шийної зони та інші локації. Професійний масажист-косметолог в Вінниці допоможе обрати потрібний вид масажу і допоможе позбавитися від проблем.