Видалення волосся

Видалення волосся за допомогою діодного лазеру The Epilab.  Лазерна епіляція в клініці My Skin Вінниця

Довгоочікуване потепління за вікном вже порадувало нас сонячною та теплою погодою. На зміну курткам, светрам та теплим штанам прийшли короткі шорти, майки, сукні та спідниці. Навесні та влітку наше тіло потребує особливо ретельного догляду та достатньої уваги.

Пахви, ніжки та інші ділянки шкіри у теплу пору року завжди на виду. Зайве волосся їх зовсім не красить. Найбільш сучасний та ефективний спосіб позбутися від нього — лазерна епіляція в Вінниці. Центр краси та здоров'я шкіри Май Скін запрошує усіх бажаючих пройти курс лазерної епіляції за допомогою діодного лазеру The Epilab. Апарат видаляє волосся швидко, безболісно та головне — назавжди.

Лазерна епіляція Вінниця діодним лазером The Epilab

The Epilab — надсучасний діодний лазер, що має великий ресурс роботи порівняно з аналогами та найменшу собівартість процедур. Апарат ефективно вирішує наступні завдання:

 • видаляє волосся будь-якого кольору та товщини, незалежно від фототипу шкіри клієнта;
 • дозволяє позбутися судинних патологій;
 • видаляє пігментні плями;
 • покращує загальний тонус шкіри та її колір;
 • забезпечує ефект фотоомолодження.

Апарат може використовувати лікар косметолог у Вінниці у процесі комплексного лікування акне, оніхомікозу та інших захворювань і патологій.

Основні переваги епіляції діодним лазером The Epilab

Головний плюс апарату — за його допомогою можливо видалите волосся будь-якого кольору — темне, світле, навіть сиве. Лазер відмінно працює з тонким пушковим волоссям, та підходить навіть для епіляції брів.

Ще одна перевага — швидкість проведення процедур. Наприклад, для проведення повної епіляції ніг потрібно усього 40 хвилин. Перед процедурою не потрібно відрощувати волосся . Крім того, ви сплачуєте не за кількість імпульсів, а платите фіксовану ціну за отримання кінцевого результату.

Більшість жінок відмовляють собі у задоволенні назавжди позбутися небажаного волосся на тілі через страх виникнення болісних відчуттів під час процедур. Епіляція діодним лазером — практично безболісна процедура, під час якої не виникають неприємні болісні відчуття. У жінок, які мають низький больовий поріг, перед проведенням процедур на шкіру наноситься спеціальний знеболювальний крем.

Лазерна епіляція у Вінниці у центрі Май Скін — як проводиться процедура?

Перед тим, як розпочати сеанси епіляції, клієнта консультує лікар-косметолог чи лікар-дерматолог у Вінниці. Під час спілкування та огляду необхідної ділянки шкіри спеціаліст визначає:

 • тип волосся;
 • больовий поріг клієнта;
 • інші особливості та наявність протипоказань.

За декілька хвилин до процедури безпосередньо на шкіру наноситься спеціальний гель, після чого виконується оброблення шкіри лазером.

Необхідна кількість сеансів визначається індивідуально, в залежності від типу волосся. Для видалення тонкого світлого волосся достатньо 3-4 процедур, темного та жорсткого — від 5 до 6 сеансів. Лазерна епіляція у Вінниці проводиться з інтервалом у 1-1,5 місяці.

Центр краси та здоров'я шкіри пропонує найсучасніші технології та методи позбавлення небажаного волосся на тілі та обличчі. Ми використовуємо сучасне обладнання та косметику, що гарантує максимальну ефективність процедур.

Переваги епіляції у Май Скін:

 • доступні ціни;
 • безпечність та відсутність побічних реакцій;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта та індивідуальні програми;
 • кращі лікарі-косметологи та дерматологи у Вінниці.

Лікар-косметолог Вінниця центру краси та здоров'я шкіри Май Скін вже чекає на вас! Дозвольте собі виглядати красиво та привабливо вже цього літа.