Відкриття учбового центру MySkin medical and school

Відкриття медичного учбового центру косметології "My Skin medical and school" – професійна косметологія Вінниця

17 червня 2019 року відбудеться церемонія урочистого відкриття учбового центру косметології MySkin medical and school у Вінниці. Якщо ви маєте безпосереднє відношення до індустрії краси, бажаєте опанувати нову професію косметолог Вінниця або поглибити професійні знання та навички, навчання у MySkin medical and school – кращий вибір.

Лікар-косметолог Вінниця – як стати професіоналом?

Новий учбовий центр проводить багаторівневе професійне навчання спеціалістів у сфері краси та усіх бажаючих з медичною освітою по затвердженим програмам.

Пройти навчання у центрі можуть:

 • спеціалісти, що мають відповідну освіту та практичний досвід роботи у косметології;
 • лікарі-косметологи та дерматологи Вінниця початківці;
 • студенти медичних ВУЗів.

Для фахівців з досвідом центр пропонує тематичні курси підвищення кваліфікації. Для початківців – базові курси навчання.

 

Після закінчення центру слухачі отримують  відповідні сертифікати, які є не лише підтвердження кваліфікаційного рівня та опанованих знань, а також можуть стати прикрасою робочого місця спеціаліста у майбутньому.

Клініка косметології у Вінниці– якісне навчання за помірну ціну

Центр MySkin medical and school запрошує косметологів, масажистів, лікарів-дерматологів відвідати курси, семінари, майстер-класи у зручний час. Розклад курсів представлений на офіційному сайті центру краси та здоров’я Май Скін. Навчання проводиться на професійній косметиці із застосуванням сучасного обладнання. 

Коли необхідно вибрати учбовий центр для опанування нової професії чи нових знань, важливо потрапити «в руки» до професіоналів, які мають не лише теоретичні знання, але й практичні навички роботи за фахом. У цьому питанні вчителі центру навчання MySkin medical and school не мають собі рівних. Команда професіоналів не тільки навчає, але й навчається.

Спеціалісти регулярно поглиблюють свої знання та досвід:

 • відвідують курси у кращих міжнародних центрах та клініках краси;
 • запрошуються на презентації нової косметики відомих виробників;
 • відвідують презентації та майстер-класи у сфері апаратної косметології.

Ми чудово розуміємо, що косметолог Вінниця – це спеціаліст, який відповідає не лише за красу, але й здоров’я клієнта, тому відповідально ставимось  до процесу навчання та передачі досвіду.

Курси косметології у Вінниці– переваги навчання у MySkin medical and school

 • Кваліфіковані викладачі – практикуючі лікарі-косметологи та дерматологи з досвідом роботи не менше 5-10 років.
 • Зрозуміла форма подачі матеріалів (переважно в електронному вигляді з можливістю збереження інформації та використання у подальшій роботі).
 • Тривала практика – після теоретичної підготовки завжди проводиться відпрацювання пройденого матеріалу на практиці. У той час, як більшість учбових центрів скорочують або взагалі не проводять практику, центр краси та здоров’я Май Скін приділяє практичним навичкам найбільшу увагу.
 • Невеликі групи (до 5 осіб). Кількість слухачів у групі обмежується з метою забезпечення комфортних умов навчання та надання якісних освітніх послуг.
 • Регулярні курси навчання за різними напрямками з подальшим складанням іспитів та видачою документу про здобуття відповідних знань та навичок у сфері краси та здоров’я.

Якщо косметологія Вінниця ваше покликання, MySkin medical and school запрошує вас на навчання. Після отримання диплому більшість слухачів відкривають власний бізнес у бьюті-індустрії або влаштовуються на роботу до престижних салонів краси, медичних центрів чи клінік.

Курси косметології у Вінниці та професія лікар-косметолог Вінниця – це унікальна можливість дізнатися:

 • основи косметології (у тому числі апаратної);
 • анатомію тіла та обличчя;
 • особливості проведення косметологічних процедур;
 • правила організації власного бізнесу у сфері краси та здоров’я;
 • максимум корисної інформації про професійну косметику на новинки косметологічного ринку.

м. Вінниця,

вул. Архітектора Артинова, 49 - MySkin Центр

вул. Архітектора Артинова, 38 - MySkin medical & school

Графік роботи:

Пн-Сб:  1000 - 1900

Нд:       Вихіднийкосметология My Skin Винница в facebook My Skin косметология Винница в Instagram