Ін'єкції краси в My Skin

3 рівня ін'єкцій краси  — трирівневий результат від компанії ABG lab

ABG lab — всесвітньо відома компанія, що займає високі позиції на ринку естетичної продукції. Основна спеціалізація ABG lab — розробка антивікових косметичних засобів з високими показниками ефективності. У процесі створення продукції виробник використовує синтетичні біопептиди, що входять до складу багатьох косметичних препаратів.

Антивікові ін'єкції від ABG lab у Вінниці — як це працює?

Регулярні консультації косметолога у Вінниці не приносять бажаного результату? Ваша шкіра потребує більш ретельного антивікового догляду? Бажаєте якомога швидше позбавитись зморшок та інших проявів вікових змін? Центр краси та здоров'я шкіри Май Скін запрошує на ін'єкції молодості. Ми використовуємо продукцію компанії ABG lab.

Проникаючи у глиб шкіри, препарати покращують стан та процеси життєдіяльності клітин. Окрім того, препарати відомого бренду попереджують негативний вплив на епідерміс вільних радикалів. Завдяки цьому ін'єкції молодості, що проводить косметолог Вінниця, чудово борються з віковими змінами шкіри, що виникають після 30-40 років у процесі старіння. Препарати для ін'єкцій ABG lab абсолютно безпечні для здоров'я людини та відповідають міжнародним та європейським стандартам.

Сьогодні ін'єкції краси та молодості у центрі Май Скін надзвичайно популярні серед жінок та чоловіків, що намагаються “зупинити” час та попередити вікові зміни шкіри. Завдяки використанню найкращих технологій та методів, 3 рівневі ін'єкції препаратами ABG lab дають трирівневий результат.

Сучасні препарати для ін'єкцій ABG lab

Основна частина препаратів, що використовуються для проведення антивікових ін'єкції — мезотерапевтичні коктейлі ABG lab. Вони мають у своєму складі гіалуронову кислоту, а також інші корисні для шкіри компоненти:

  • амінокислоти;
  • антиоксиданти;
  • комплекс вітамінів.

Кожен з елементів допомагає відновити життєві функції клітин, а також сприяє виділенню колагену. Завдяки уколам краси:

  • заповнюються та розгладжуються поверхневі зморшки;
  • зникає пігментація;
  • покращується еластичність та загальний стан шкіри;
  • зменшуються “гусині лапки”, темні круги та мішки під очима, об'єми жирових відкладень в зоні обличчя та шиї.

Ефект від проведення трирівневих ін'єкції зберігається достатньо довго — протягом 1 року. Консультація косметолога у Вінниці допоможе виявити нагальні проблеми вашої шкіри. Під час консультації лікар-дерматолог Вінниця підбере найбільш дієві препарати, що допоможуть максимально швидко позбутися небажаних недоліків.

Окрім зазначених мезотерапевтичних коктейлів, у центрі краси та здоров'я шкіри Май Скін використовуються такі препарати, як:

  • DETOX;
  • AGE-Breaker;
  • РАС-78 та CPL та ін.

Препарати забезпечують глибоке живлення та зволоження вікової шкіри, надійно захищають дерму від негативного впливу факторів зовнішнього середовища, УФ-променів, сприяють її омолодженню та живленню.

Розроблені компанією ABG lab 3-х рівневі платформи повної регенерації та догляду за віковою та фотопошкодженою шкірою дають видимі результати. Ін'єкції краси ABG lab можливо назвати чудовою альтернативою пластичним операціям. Препарати з доведеною ефективністю у рази перевершують по якості та ефекту інші методи боротьби з віковими змінами та препарати аналогічної дії інших відомих брендів. Ін'єкційні препарати лабораторії ABG lab абсолютно безпечні, не викликають побічних реакцій.

Довірте свою красу та здоров'я спеціалістам центру Май Скін. Ми допоможемо вам виглядати неперевершено у будь-якому віці!