Трихолог у Вінниці

Потрібен трихолог у Вінниці – найкращі спеціалісти у центру косметології «Май Скін» запишіться зараз на сайті

Далеко не завжди маски для волосся та кондиціонери для домашнього використання здатні вирішити наявні проблеми із волоссям. Коли мова йде про випадіння волосся, часткову або повну алопецію, розібратися із цим здатен тільки професійний лікар, а саме вузько кваліфікований спеціаліст - трихолог у Вінниці. Дізнаємося, де знайти гарного трихолога у Вінниці, як саме проходить прийом лікаря та чому не слід зволікати із візитом.

Коли потрібна консультація трихолога у Вінниці

Коли мова йде про лікування, ми звикли звертатися до професіоналів, чому ж не довірити вирішення проблем із волоссям професіоналам. Звісно, ви можете спробувати позбавитися лупи чи зупинити випадіння волосся самостійно за допомогою різноманітних лікувальних шампунів, або прислуховуватися до «кваліфікованих» порад в інтернеті. Але слід розуміти, що такі експерименти не завжди приводять до очікуваного результату, а іноді  навіть можуть стати причиною погіршення стану. Ви втрачаєте час та нерви, у той час коли проблеми нікуди не уходять, а в 90% випадків тільки посилюються. Можна виділити найчастіші причини, з приводу яких слід звернутися до трихолога у Вінниці:

  • будь-яка проблема із волоссям не проходить тривалий час
  • посилилося випадіння волосся без причин
  • ви нарахували понад 100 волосків із волосяною цибулиною, що випали за один день
  • помітно зменшилася густота волосся
  • з’явилася лупа, проблема не вирішується зміною шампуню
  • ви помітили появлення залисин на голові
  • стали помітні сухість волосся, ламкість, посічені кінчики та інше

Всі ці та інші проблеми із волоссям здатен вирішити дерматолог-трихолог у Вінниці, який має у своєму розпорядженні необхідне обладнання,  має потрібний рівень знань, здатен виявити причину проблеми та призначити вірне лікування волосся у Вінниці.

Як проходить консультація трихолога у Вінниці (консультация трихолога Винница)

Прийом починається із бесіди, в ході якої лікар дізнається причину візиту, далі проводиться детальний огляд та обов’язкова комп’ютерна діагностика волосся у Вінниці та стану шкіри голови. Обстеження у трихолога проводиться із використанням професійної фотокамери, яка робить знімок шкіри чи волосся, та дає змогу збільшувати отримане зображення до 200 разів. Зображення з трихоскопу виводиться на монітор комп’ютера, після чого лікар його детально вивчає. Існують визначені норми, із якими порівнюється ваш результат, та у разі значного відхилення, лікар має всі підстави для того щоб говорити про наявність захворювання, яке потребує професійного лікарського втручання.

Слід зазначити, що за необхідністю, лікар-трихолог може призначити додаткове обстеження, аналізи та навіть консультацію інших спеціалістів, що в купі дасть змогу поставити вірний діагноз та визначитися із лікуванням проблеми із волоссям у Вінниці. Але у переважній більшості достатньо стандартного обстеження для того, щоб поставити діагноз.

Де пройти обстеження трихолога у Вінниці (обследование у врача трихолога в Виннице)

Якщо ви маєте проблеми із волоссям, страждаєте від лупи, алопеції, помітили погіршення стану волосся, тоді вам неодмінно потрібна професійна консультація дерматолога-трихолога у Вінниці. Отримати відповіді на запитання, зрозуміти причину проблеми та віднайти результативне рішення допоможе центр косметології Май Скін, де працює кваліфікований лікар-трихолог.

Центр краси «Май Скін» подбає про ваше здоров’я та красу та зробить все задля того, щоб ваша проблема вирішилася у найкоротший час. Чому слід обрати косметологічну клініку у Вінниці «Май Скін» для відновлення волосся та ефективного лікування:

  • прийом веде кваліфікований лікар із медичною освітою
  • доступні ціни на обстеження та лікування волосся
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта тощо

Крім того у салоні ви зможете придбати лікувальні засоби та професійну косметику для догляду за волоссям. Також наші спеціалісті залюбки зроблять професійну стрижку, стильну укладку, проведуть фарбування волосся. Чекаємо саме на вас!