Сонцезахисні засоби

Сонцезахисні засоби — готуємо шкіру до літа разом з косметологами центру Май Скін

Більшість людей полюбляють сонце. Воно не тільки зігріває, але й піднімає настрій, створює гарну засмагу та дозволяє виглядати ще більш привабливими.

Недивлячись на пристрасть багатьох людей, більшість косметологів та дерматологів сходяться у думці, що ультрафіолетове випромінювання шкідливе для шкіри людини. Агресивний вплив сонячних променів призводить до небажаних наслідків — зневоднення по появи зморшок. Крім того, довге перебування під прямим палючим сонцем — це завжди ризик отримати сонячні опіки.

Якщо ви турбуєтесь про своє здоров’я та бажаєте зберегти красу та молодість шкіри на довгі роки, зверніть увагу на спеціальні засоби догляду. Сонцезахисні препарати у Вінниці — це чудова можливість насолоджуватись променями сонця без шкоди.

Сучасна фармацевтична та косметична галузь пропонує великий ассортимент засобів, що дозволять підготувати шкіру до дії ультрафіолету.

Сонцезахисні креми Вінниця та їхдія

Сонцезахисні засоби — це спеціальнорозроблені препарати, що створюють на шкірі невидимий захисний шар завдяки окремим компонентам, які є перешкодою для ультрафіолетового випромінювання. Креми від сонця мають принципово інший склад та дію, ніж звичайні аналоги, які не відбивають, а навпаки поглинають чи розсіюють сонячне проміння.

Сьогодні у продажу можна зустріти сонцезахисні препарати з різним ступенем захисту від УФ — з фактором від 15 до 50.

Шкіра здорової людини може без шкоди перебувати під прямим сонцем не більше 20 хвилин. Крем від засмаги з фактором захисту 15 подовжує цей час в 15 разів. Тобто, чим більший показник фільтру УФ, тим вищий ступінь захисту і навпаки.

При максимальному УФ в 50 препарат пропускає не більше 1% шкідливого випромінювання.

Сонцезахисні препарати Вінниця — як користуватися?

Косметологи Вінниця радять тримати захисні препарати з високим рівнем УФ захисту у власній косметичці протягом цілого року, адже в Україні сонце буває активне не лише влітку, але й у міжсезоння та навіть зимою.

Щоб засіб «спрацював» та захистив шкіру від ультрафіолету, необхідно наносити препарат за 20-30 хвилин до виходу на відкрите сонце на усі без винятку ділянки шкіри, які незахищені одягом.

Найбільшу ефективність сучасні креми від засмаги демонструють протягом першихдвох годин. Якщо ви плануєте купання у басейні чи відкритих водоймах, косметолог у Вінниці радить купувати спеціаль ніводостійкі засоби.

Вибирати сонцезахисні засоби слід не тільки за показником УФ захисту, а також за типом шкіри:

  • Чутлива шкіра. Потребує захисних препаратів з максимальним рівнем УФ захисту 50+, що мають мінімум хімічних компонентів та не містятьштучнихбарвників та ароматизаторів.
  • Жирна шкіра. Найкраще рішення — засоби на мінеральній основі, що дозволяють шкірі дихати та не створюють щільної текстури, що може закупорювати пори та викликати появувугрів та висипань.
  • Пігментована шкіра. Потребує особливо «сильних» сонцезахисних препаратів для зменшення ризику виникнення нових пігментних плям.
  • Світла шкіра. Особливо чутливо реагує навіть на мінімальний вплив сонця, тому потребує засобів з високим рівнем захисту УФ, в ідеалі таких, щомістять альфа-клюкоза-рутин.

Маєте труднощі з вибором сонцезахисних препаратів для шкіри? Бажаєте заздалегідь приготуватися до пляжного сезону? Саме час звернутися до косметолога у Вінниці та центру краси і здоров’яшкіри Май Скін. Наші спеціалісти не лише підберуть найкращі на ефективні захисні засоби відомих брендів, але й дадуть загальні рекомендації для засмаги, що дозволять зберегти здоров’я та молодість шкірина довгі роки.