Курси для косметологів у Вінниці від MySkin

Школа медичної косметології My Skin medical and school у Вінниці запрошує на навчання косметологів, сертифіковані курси лікарів косметологів Вінниця

Якщо ви завжди мріяли опанувати цікаву професію — саме час пройти навчання у школі медичної косметології My Skin medical and school у Вінниці. Ми проводимо навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації спеціалістів бьюті-індустрії та усіх охочих, що мають відповідну медичну освіту. У стінах начального центру ви зможете здобути професію лікар-косметолог у Вінниці, поглибити теоретичні знання та практичні навички роботи.

My Skin medical and school у Вінниці — ми готуємо професіоналів

Навчальний центр My Skin medical and school у Вінниці  - це спеціалізований освітній заклад, що пропонує багаторівневе навчання фахівців зі сфери краси. Процес навчання у центрі відбувається у відповідності до стандартів та нормативів, згідно затверджених програм.

Ми приймаємо на навчання наступні категорії спеціалістів:

  • студентів медичних ВУЗів;
  • лікарів-дерматологів у Вінниці з мінімальним досвідом роботи;
  • практикуючих косметологів з медичною освітою, що бажають опановувати нові напрями роботи, сучасні косметологічні технології.

Для фахівців-початківців у центрі проходять базові курси підготовки. Освічені фахівці мають змогу відвідувати тематичні курси з метою підвищення рівня кваліфікації.

Основні напрями навчання у центрі:

  • мезотерапія і біоревіталізація;
  • ін’єкційні методики в естетиці обличчя та тіла;
  • медична косметологія (класична та апаратна);
  • загальний та антицелюлітний масажі;
  • ботулінотерапія та плазмоліфтинг.

Якщо ви не знайшли необхідний курс у переліку, ви можете зателефонувати у навчальний центр та отримати відповіді на необхідні питання щодо можливості проведення індивідуального курсу навчання.

На сайті школи My Skin medical and school у Вінниці представлена інформація та розклад курсів, семінарів, майстер класів на найближчі кілька тижнів.

Незалежно від типу курсу, усі без винятку слухачі отримують відповідні сертифікати, що підтверджують факт навчання та здобуття певного освітнього рівня.

Курси косметології у Вінниці — особливості навчання у My Skin medical and school у Вінниці

Заняття на курсах проводяться за попередньо затвердженим графіком на професійній косметиці всесвітньо відомих брендів, якою повністю забезпечуються усі слухачі школи.

Незважаючи на те, що центр My Skin medical and school у Вінниці лише у червні відкрив свої двері для перших учнів, всього за декілька тижнів активної роботи ми вже встигли підготувати кілька десятків спеціалістів, які успішно пройшли навчання та встигли працевлаштуватися у престижні косметологічні центри міста. 

Особлива гордість навчального центру - підготовка лікарів-дерматологів, що мають відповідну медичну освіту, а на курсах підготовки та підвищення кваліфікації проходять спеціалізаціюз медичної косметології та відточують практичні навички роботи.

Викладачі центру — це провідні лікарі-дерматологи Вінниці, що мають великий практичний досвід та постійно проходять навчання та стажування на курсах не тільки в Україні, але й у країнах Європи, відвідують тематичні семінари, презентації професійної косметики, майстер-класи у сфері апаратної косметології.

Ми розуміємо, що косметолог чи дерматолог — це фахівець, який має відношення не лише до краси, але й для здоров'я клієнтів. Саме тому ми приділяємо особливу увагу якості навчання спеціалістів у сфері краси і намагаємось передати свій досвід кожному майбутньому косметологу.

Навчання у My Skin medical and school у Вінниці — це чудова можливість не лише знайти гідну високооплачувану роботу, а також відкрити власний косметологічний центр чи салон краси та надавати якісні косметологічні послуги.

 


м. Вінниця,

вул. Архітектора Артинова, 49 - MySkin Центр

вул. Архітектора Артинова, 38 - MySkin medical & school

Графік роботи:

Пн-Сб:  1000 - 1900

Нд:       Вихіднийкосметология My Skin Винница в facebook My Skin косметология Винница в Instagram