Процедура дерматоскопія Вінниця

Дерматоскопія – нова послуга, яку пропонують освітні спеціалісти салону МАЙ СКІН у Вінниці

Дерматоскопія відноситься до найсучасніших методів діагностики шкіри, якою користуються новітні клініки та центри краси. Завдяки цій процедури лікар-косметолог має змогу побачити потрібну ділянку шкіри у десятикратному збільшенні та більше. Якщо ви помітили, що кількість родимок значно збільшилася, змінився колір пігментної плями тощо, слід звернутися за професійною консультацією та вдатися до послуги консультація дерматолога (консультация дерматолог Винница) у центрі краси МАЙ СКІН.

Показання для проведення дерматоскопії (процедура дерматоскопия)

Клініка лазерної та естетичної косметології радить провести процедуру у такому разі:

  • Якщо ви плануєте вдатися до оперативного втручання щодо новоутворення
  • Якщо ви маєте родимки, діаметр яких більше ніж 5 см
  • Ваш вік перевищує 60 років
  • У вас є генетична схильність до дерматологічних захворювань
  •  Родимка чи пігментна пляма почала змінювати окрас чи помітно росте
  • На ділянці шкіри з’явилися незрозумілі пошкодження, тріщини, свербіж тощо

Всі вищезазначені ознаки можуть вказувати на початок злоякісного процесу, який потребує невідкладного лікування.

Здатності дерматоскопії

Якщо звичайна консультація косметолога зводиться лише до очного огляду, то професійний лікар дерматолог у клініці МАЙ СКІН може за один сеанс дати відповіді на всі запитання відносно стану вашої шкіри. Окрім того, що сучасна лазерна медицина пропонує найбільш ефективний діагностичний метод, слід зазначити його атравматичність. Такими ж можливостями може похвалитися тільки гістологічний аналіз, який передбачає хірургічне втручання.

Якщо раніше лазерна медицина була чимось недосяжним, сьогодні завдяки безперервному розвитку медичної галузі, центр естетичної медицини МАЙ СКІН пропонує пройти результативну та інформативну процедуру у Вінниці недорого та максимально просто.

Дерматоскоп – види та принцип дії

Центр косметології МАЙ СКІН використовує у своїй роботі надсучасне обладнання, яке дозволяє дослідити шкіру максимально уважно, не пропустив жодної ділянки та ознаки хвороби. Професійний косметолог дерматолог користується наступними апаратурою:

  • Звичайний дерматоскоп

Обладнання має невеликі габарити, завдяки наявності лінз, лікар косметолог дивиться на шкіру у десятикратному збільшенню. Слід зазначити, що у цьому разі лікар повинен мати значний досвід роботи, щоб поставити вірний діагноз за один сеанс.

  • Дерматоскоп з фотоапаратом

Сьогодні сучасна клініка косметології МАЙ СКІН (современная клиника косметологии Винница) використовує обладнання , що дозволяє максимально точно та досконало проводити дослідження пацієнтів. Саме тому провідні косметологи Вінниці працюють з дерматоскопами, оснащеними фотоапаратами. Завдяки наявності камери, ви маєте змогу отримати збільшене зображення потрібної ділянки шкіри та потрібним чином його дослідити.

Наприклад, якщо ви помітили якісь зміни у зовнішньому вигляді невусу чи пігментної плями, завдяки спеціальній програмі, вбудованій у апарат, лікар зможе розтлумачити ваш стан вже після першої консультації. Крім того, отримані зображення ви зможете показати своєму лікарю, який визначить подальше лікування та долю новоутворення чи якоїсь іншої проблеми.

Якщо ви помітили якісь з вищезазначених ознак, не слід зволікати, зверніться за професійною консультації до лікаря, косметолог у Вінниці працює в умовах комфортного кабінету, має відповідну освіту та великий досвід роботи. Косметологія Вінниці пишається своїм рівнем розвитку і пропонує звернутися до сучасного центру краси МАЙ СКІН, спеціалізацією якого є косметологія тіла та обличчя.