Професійна ізраїльська, французька та американська косметика

Професійна ізраїльська, французька та американська косметика  ZeinObagi, ISCLINICAL, LaRoche, Uriage,Bioderma, Christina та WELL у центрі краси та здоров’я Май Скін

 

Мрієте, щоб ваша шкірабула здоровою та тривалий час зберігала привабливий вигляд? Досягти мети зовсім легко. Головне - звернутися за допомогою до професіоналів центру краси та здоров’я шкіри Май Скін, які підберуть оптимальні засоби догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Ми пропонуємо професійну косметику наступнихбрендів:

 • косметика Уряж, Біодерма та Ля Роше у Вінниці (Франція);
 • косметика Крістіна, WELL у Вінниці (Ізраїль);
 • косметикаИз Клиникал и Обаджи у Вінниці (США).

Центр краси та здоров’я Май Скін реалізує професійні засоби догляду за обличчям, тілом та волоссям. Ми співпрацюємо з виробниками, відомимикомпаніями та дистриб’юторами, тому можемо гарантувати якість та оригінальність косметичної продукції.

Американська косметика ZeinObagi та ISCLINICAL Вінниця

Професійна косметика, яка допомагає підтримувати шкіру не лише красивою та свіжою ззовні, але й здоровою з середини. Інноваційні продукти всесвітньо відомого бренду забезпечують щоденний професійний догляд, якийви можете використовувати, не виходячи із дому.

Косметика еліткласу – це те, що потрібно сучасній людині. Виробник пропонує 100% безпечну та дієвупродукцію з натуральним складом, що не містить парабенів, барвників та інших шкідливих домішок. Кожен з продуктів Из Клиникал и Обаджи у Вінниці має направлену виражену дію та дозволяє боротися з різними недоліками: пігментацією, зморшками, акне та вугровими висипами, негативним впливом зовнішнього середовища та іншими проблемами.

Широкий асортимент засобів дозволяє підібрати найкращі варіанти в залежності від віку, типу шкіри та нагальних проблем.

Косметика La Roche, Uriage, Bioderma Вінниця

Косметичні засоби з лікувальним ефектом, що були створені дерматологами спеціально для дуже чутливої шкіри. Продукція відомих брендів може використовуватися як базовий догляд або для вирішення конкретних проблем шкіри:

 • вугрі та акне;
 • купороз;
 • себорейний дерматит;
 • гіперпігментація;
 • алергічнівисипи та ін.

Французький бренд Ля Рош – це косметика, яка підходить для будь-якого типу шкіри та забезпечуєделікатний догляд. Її основа – термальна вода, збагачена спеціальними антиоксидантами. Продукція компанії – це результат інноваційних технологій та розробок, косметика, в складі якої присутні лишеа ктивні компоненти.

Продукція бренду Уряж була розроблена по принципу максимальної гіпоалергенності та максимальної ефективності, гарної переносності. Компанія Біодерма на сьогоднішній день визнана світовим лідером у сферівиробництва медичних косметичних засобів. На протязі багатьох років виробник проводить дослідження, що дозволяють покращувати ефективність та переносність продукції.

Косметика Christina та WELL Вінниця

Ізраїльська косметика брендів Крістіна та WELL – справжня знахідка для професійного догляду за шкірою. Великий асортимент продукції відомих торгових марок дозволяє швидко підібрати необхідні засоби догляду для вирішення будь-яких проблем шкіри. Саме тому косметологи центру краси та здоров’я шкіри Май Скін обирають ізраїльську косметику для салонного та домашнього догляду. У складі продукції:

 • велика кількість вітамінів;
 • гіалуронова кислота;
 • екстракти водоростей та іншікорисніелементи.

Натуральний склад косметики дозволяє зробити шкіру ніжною, сяючою, та зберегти її молодість на довгі роки.

Бренд  Крістіна та WELL випускають у продаж лише ту продукцію, що пройшла клінічні випробування та підтвердила свою безпечність та високу ефективність.

Бажаєте виглядати на всі 100% у будь-якийперіод року? Використовуйте оригінальну косметику преміум-сегменту. За порадою та покупкою звертайтеся до нашого центру. Косметолог у Вінниці надастькорисні поради та допоможе підібрати оптимальні та найбільш дієві серії професійного догляду для вашої шкіри чи волосся.