Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся від МАЙ СКІН – можливість зберегти красу волосся та припинити його випадіння

Далеко не всі проблеми, пов’язані із станом волосся можна вирішити за допомогою якісного шампуню, кондиціонеру чи вітамінній терапії, є такі випадки, коли без консультації спеціалісту не обійтись. У такому разі слід підшукати професіонала, якому ви зможете довірити своє волосся та досягти бажаного результату.

Мезотерапія - ефективний спосіб покращити стан волосся та позбавитися багатьох проблем

Мезотерапія – це провідна ін’єкційна методика, яку використовує у своїй роботі не тільки косметолог дерматолог, але й трихолог. Завдяки новітній методі ви зможете позбавитися таких проблем із волоссям:

  • загальне погіршення стану
  • потоншення волосу;
  • сухість, ламкість, тьмяність
  • випадіння волосся
  • лупа, себорея
  • свербіж волосяної частини голови та інші проблеми.

Що таке мезотерапія волосся (Что такое мезотерапия волос)

Мезотерапія волосся – це підшкірне введення надтонкої голки із дієвим препаратом у різноманітні ділянки голови. Спеціаліст – трихолог вводить голку на 2-4 мм, тому клієнт не відчуває больові відчуття, як наприклад під час процедури чистка обличчя у Вінниці, процедура не припускає використання знеболюючих засобів. Тоді як контурна пластика проводиться виключно із використання анестезії. Слід зазначити, що вміст коктейлю для мезотерапії підбирається індивідуально на основі тих проблем, які були визначені та цілей, які ставляться перед трихологом.

Сьогодні косметологія у Вінниці (косметология в Виннице) повністю відповідає всесвітньому рівню розвитку, що дає змогу позбавлятися від багатьох проблем, пов’язаних із волоссям, якомога швидше та ефективніше. Такого ефекту вдається досягти завдяки тому, що дієва речовина доставляється безпосередньо до волосяних фолікулів, жоден косметологічний засіб не таке не здатен.

Слід робити мезотерапію тільки у трихолога

Косметологія Вінниці сьогодні перенасичена пропозиціями вилікувати ваше волосся в умовах звичайного салону краси, при цьому людина, яка цим займається може не мати спеціальної освіти, тобто вона не є трихологом. Центр краси «МАЙ СКІН» пропонує вашій увазі послуги кваліфікованого трихолога, якому ви зможете дійсно довірити одне із найцінніших скарбів кожної жінки – волосся. Обираючи косметолога у Вінниці чи спеціаліста у галузі догляду за волоссям, нас обирають завдяки:

  • наявності професійного обладнання для діагностування стану шкіри голови та волосся, завдяки надточним результатам, майстер бачить повну картину та зможе підібрати потрібне лікування
  • всі складові коктейлів підбираються індивідуально, кожна складова повинна вирішувати ту чи іншу проблему волосся.
  • всі продукти, якими користуються майстри центру краси мають відповідні сертифікати та документацію
  • перед процедурою проводиться обов’язковий тест на наявність алергічної реакції

Ін’єкції краси - якісне и результативне вирішення проблем (Инъекции красоты)

Сеанс мезотерапії триває близько 30-45 хвилин, після чого вам не потрібно відмовлятися від звичного ритму життя. Єдине, від чого потрібно відмовитися – не мити голову перші 2-3 дні, крім того слід утриматися від візиту до солярію та знаходження на відкритому сонці без шляпки.

Для того, щоб отриманий результат був максимальним, однієї процедури буде недостатньо, лікар-трихолог визначить кількість процедур самостійно, беручи за основу стан вашого волосся. Зазвичай для того щоб досягти бажаного результату потрібно пройти 4-10 сеансів, роблячи перерву між ними 1-2 тижня.

Центр краси «Май Скін» (косметология Май Скин) - це гарантована якість, стерильні умови, висококваліфіковані спеціалісти, доступні ціни та найвищий рівень обслуговування. Крім мезотерапії волосся клієнтам салону пропонуються такі послуги – збільшення губ у Вінниці, контурна пластика губ, контурна пластика обличчя (контурная пластика лица) та інші апаратні методики, за допомогою яких ви станете ще красивіші та будете виглядати, як королева.