Мезотерапія та масаж в Май Скін

Мезотерапія та масаж у центрі Вінниці косметологія Май Скін — найкращий спосіб приготувати тіло до літа

Центр краси та здоров'я шкіри Май Скін пропонує консультації та послуги професійних косметологів та масажистів за помірну плату.

Мезотерапія у центрі Май Скін

Мезотерапія у Вінниці — процедура, яка вражає своїм ефектом клієнтів та оточуючих, під час якої біологічно активні речовини вводяться у проблемну зону шляхом ін'єкцій. Мезотерапія Вінниця допомагає вирішити наступні проблеми тіла та фігури:

 • розгладження та зменшення зморшок;
 • зменшення ваги тіла та проявів целюліту;
 • відновлення шкіри після вагітності та пологів;
 • профілактика старіння.

Завдяки сучасним процедурам з використанням спеціальних “коктейлів” покращується тонус шкіри, зменшуються жирові відкладення, зникає “апельсинова” кірка, зменшується в'ялість шкіри, зникають розтяжки. Ін'єкції значно покращують стан сухої та зневодненої шкіри та зменшують судинну сітку на тілі.

Не дивлячись на високу ефективність та популярність, мезотерапія у Вінниці, як і більшість салонних процедур, має свої протипоказання. Так, відмовитись від ін'єкцій необхідно жінкам під час вагітності або годування груддю, при запальних захворювання шкіри, клієнтам з порушенням процесів згортання крові та цукровим діабетом.

Перші результати мезотерапії стають помітні вже після 1-2 процедур. Загальну кількість ін'єкцій визначає косметолог з урахування проблеми і особливостей шкіри клієнта. З профілактичною метою мезотерапія Вінниця проводиться приблизно 1 раз на 2-3 місяці.

Найбільшу ефективність демонструє поєднання мезотерапії з іншими процедурами у центрі Май Скін для відновлення краси тіла та молодості шкіри — з масажем, антицелюлітним масажем, пілінгами, плазмоліфтінгом та ін.

Масаж у Вінниці клініка краси Май Скін

Надмірна вага, прояви целюліту та “апельсинова” кірка на тілі — все це дозволяє виправити професійний антицелюлітний масаж Вінниця. Процедура користується попитом у жінок різного віку та комплекції. Основа антицелюлітного масажу — влив безпосередньо рук масажиста на проблемну зону.

Якісний масаж у Вінниці у центра Май Скін дозволяє (Качественный массаж тела в центре Винницы косметология Май Скин):

 • призупинити процеси відкладення жирів в клітинах;
 • зменшити вагу тіла;
 • омолодити шкіру, підвищити її тонус та пружність;
 • позбавитись від целюліту або значно зменшити його прояви.

Рекомендована тривалість курсу масажу — від 10 до 12 процедур, які проводяться з інтервалом у 3-4 дні.

Чому нам варто довіряти?

 • Кваліфікований персонал. Мезотерапію та масаж проводять косметологи -дерматологи та масажисти, кваліфікація яких підтверджена не тільки відповідними дипломами та сертифікатами, а також відгуками клієнтів.
 • Якісні препарати. Під час ін'єкції та масажу застосовуються препарати та косметика преміум-класу, які дозволені в Україні та країнах ЄС.
 • Консультації клієнтів. Ми розуміємо, що не кожній людині легко зважитись на ін'єкції та інші салонні процедури, тому у деталях пояснюємо показання, протипоказання, техніки і можливі ризики.
 • Доступні ціни. Мезотерапія та масаж у Вінниці у центрі Май Скін — процедури, доступні для більшості клієнтів. Ми пропонуємо відмінний сервіс, якісні послуги за помірну ціну.
 • Повна конфіденційність. Процедури проводяться за попереднім записом. Секрети вашої привабливості, краси та молодості залишаються тільки при вас.

Комплексний підхід можливий! Зверніться до нас прямо зараз! Ми запропонуємо найбільш сучасні для дієві процедури, щоб привести ваше тіло у приголомшливий вигляд ще до початку пляжного сезону.