Лікар-трихолог Вінниця

Трихолог центру краси у Вінниці МАЙ СКІН допоможе вирішити проблеми з волоссям - швидко, якісно і недорого

Косметологія тіла, обличчя, волосся не стоїть на місці, сьогодні лікар дерматолог має у своєму арсеналі величезний багаж знань та надсучасне обладнання. Якщо ви маєте проблеми з волоссям, які не вдається вирішити за допомогою звичайних косметологічних засобів, це привід звернутися до спеціалістів, досвідчений косметолог у Вінниці (опытный косметолог в Виннице) дасть відповіді на запитання, стосовно стану волосся, назначить результативне лікування тієї чи іншої проблеми.

Консультація дерматолога у МАЙ СКІН

Більшість жінок дізнається про наявність вузькопрофільного лікаря трихолога саме від дерматолога чи косметолога. Іншими словами, клієнта направляють до того лікаря, який спеціалізується саме на тій галузі, яка вас турбує, має достатню кількість знань та досвіду. Центр естетичної медицини МАЙ СКІН пропонує ознайомитися із досвідченим трихологом, послугами якого користуються успішні жінки Вінниці. Нас обирають через наступні причини:

 • Індивідуальний підхід до клієнта
 • Завжди привітне та уважне ставлення
 • Вам не доведеться чекати своєї черги, прийом ведеться строго через запис
 • Весь спектр послуг у сфері трибології пропонується у одному кабінету
 • Клініка косметології (клиника косметологии кожи) гарантує професійний підхід, лікар косметолог-трихолог назначає тільки потрібні процедури та препарати

Клініка лазерної та естетичної косметології пропонує такі послуги

Лазерна медицина є пріоритетним напрямком діяльності салону краси МАЙ СКІН, сфера косметологічних послуг постійно розширюється, сьогодні ви маєте змогу скористатися послугами професійного трихолога, а саме:

 • отримати консультацію спеціаліста
 • пройти повну діагностику на сучасному обладнанні, отримати призначення від лікаря
 • спробувати дієву процедуру - мезотерапия волосся, яку проводить дипломований лікар косметолог – трихолог та інше

Косметолог дерматолог рекомендує мезотерапию волосся (мезотерапия волос в Виннице)

Мезотерапія волосся – це процедура, яка призводить до активації сплячих та неактивних волосяних цибулин, відновлює обмінні процеси, ефективно живить фолікули, що призводить до значного покращення стану волосся. Звернувшись у центр косметології МАЙ СКІН, ви отримуєте максимально детальну консультацію, у ході якої лікар дерматолог – трихолог розмовляє із клієнтом, дізнається про ваше самопочуття, виявляє супутні захворювання та генетичну схильність до того чи іншого захворювання. Крім того центр косметології проводить діагностичну процедуру з використанням сучасного цифрового дерматоскопу, який дозволяє побачити стан шкіри у багатократному збільшенні.

На основі зібраних даних, консультація косметолога – трихолога закінчується призначенням дієвого лікування. Якщо вам призначили мезотерапия, коктейль підбирається виключно індивідуально, виходячи з виявлених проблем та результату, якого потрібно досягти.

Показання до мезотерапії шкіри голови

Косметолог у Вінниці може порекомендувати пройти процедуру мезотерапії у таких випадках:

 • Дифузне порідіння волосся
 • Алопеція часткова або тотальна
 • Ламкість волосся
 • Повільний ріст волосся
 • Надмірно суха шкіра голови
 • Підвищена жирність шкіри голови

Крім того трихолог завдяки використанню сучасних методів та обладнання має змогу ефективно боротися із лупою, фолікулітом, втратою естетичної привабливості волосся та навіть зупинити таку хворобу, як псоріаз.

Для того щоб достягнути бажаного результату, однієї процедури буде недостатньо. Косметологія у Вінниці (косметология в Виннице), як і увесь сучасний світ косметології, рекомендують пройти курс процедур, який зазвичай складається із 10-12 процедур із інтервалом один тиждень.