Курси косметології у Вінниці

Курси косметології у Вінниці від центру краси та здоров’я шкіри Май Скін

 

Бажаєте змінити професію та стати косметологом? Мрієте про підвищення кваліфікації та новізнання у сферікраси та здоров’я? Курси косметології у Вінниці від центру краси та здоров’я Май Скін — кращий вибір. Навчання у досвідчених фахівців стане новим етапом вашоїкар’єри. На курсах базового навчання чи підвищення кваліфікації ви отримаєте новізнання та практичний досвід, навчитесь:

 • проводити салонні процедури;
 • доглядати за влаcною шкірою;
 • правильно підбирати процедури та професійний косметичний догляд по типу шкіри;
 • застосовувати засоби догляду;
 • проводити контурну пластику обличчя, мезотерапію та біоревіталізацію.

 

Курси косметолога у Вінниці —якісненавчання за помірнуціну

 

Центр краси та здоров’яшкіри Май Скін Вінниця запрошує на навчання. Пройти курси косметології (підвищення кваліфікації) можуть професійні косметологи, студенти медичних вузів, а також усі охочі, що мають середню чи вищу медичну освіту та мріють опанувати новупрофесію і отримати корисні знання.

Курси косметології Вінниця у центрі Май Скін — це не «суха теорія» та шаблонні підходи. Це:

 • групові та індивідуальні заняття;
 • теорія та практика;
 • доступніціни на базовий курс навчання та підвищення кваліфікації;
 • досвічені викладачі з великим досвідом роботи у сфері краси.

Під час навчання усі студенти повністю забезпечуються необхідною косметикою преміум-класу та витратними матеріалами. Після завершення підготовки проводяться випускні іспити з наступною видачею фірмового диплому, що стане не лише підтвердженням вашого рівня підготовки та кваліфікації, а й гарною прикрасою стіни у робочому кабінеті.

 

Основні етапи навчання у центрі Май Скін

 

Базові курси косметології у Вінниці, курси підвищення кваліфікації чи індивідуальне навчання з контурної пластики, ботулотоксину чи мезотерапії — це важливі теоретичні та практичні знання, що допоможуть стати справжнім професіоналом з косметології, влаштуватися на престижну роботу чи започаткувати власний бізнес у сферікраси. Щоб пройти курси, достатньо зателефонувати по номеру +38067 837 0612. Наші спеціалісти дадуть відповіді на запитання та запишуть у групу на навчання чи індивідуальні заняття.

У центрі Май Скінзаняття на курсах косметологіїскладаються з трьохосновнихетапів:

 • Теоретичний блок. Тривалість — 54 години. Навчання проводять практикуючі дерматологи, косметологи та трихологи. Матеріал для засвоєння подається в електронному та максимально доступному для студентів вигляді.
 • Практичний блок. Тривалість  -12 годин. Передбачає відпрацювання на моделях (забезпечуються центром) основних косметичних процедур. Під наглядом спеціалістів та педагогів центру студенти навчаються виконувати пілінги, чистку обличчя,антивікові процедури, різнівиди масажу та ін.
 • Іспити. Проводяться після завершення повного курсу навчання. При отриманні позитивного відгуку, кожен студент отримує відповідний диплом центру Май Скін.

Професійні курси косметології у Вінниці — кому підійде навчання?

 

Навчання за спеціальністю косметолога у центрі Май Скін — цереальний шанс змінити на 180 градусів своє життята стати відомим, затребуваним спеціалістом в б’ютііндустрії. Пройти навчання на курсах можуть:

 • практикуючі косметологи з метою поглиблення знань та отримання нових практичних навичок роботи;
 • медики, що мають відповідну освіту та бажають змінитифах.

Під час навчання ви дізнаєтесь не лише теоретичні основи косметології, а також навчитесь  використовувати отримані знання на практиці, отримаєте поради, як відкрити свійвласний салон краси чи косметологічний кабінет та стати відомим косметологом у Вінниці.

Все щеміркуєте, варто,чи,ні? Не упустіть унікальну можливість. Кількість місць у групах обмежена!


м. Вінниця,

вул. Архітектора Артинова, 49 - MySkin Центр

вул. Архітектора Артинова, 38 - MySkin medical & school

Графік роботи:

Пн-Сб:  1000 - 1900

Нд:       Вихіднийкосметология My Skin Винница в facebook My Skin косметология Винница в Instagram