Пройти курс косметолога у Вінниці

Курси косметологів у Вінниці від центру краси Май Скін Вінниця — якісно, професійно, недорого

Центр краси та здоров'я шкіри МАЙ СКІН запрошує на курси базової косметології у Вінниці. Період навчання та теми для розгляду можете уточнити за телефоном 067 837 0612.

У навчальну програму входить все найбільш необхідне, що потрібно знати досвідченому косметологу — теорія та практичні заняття, які вдало доповнюють одне одного. Процес навчання побудований таким чином, що освоєння нових знань проходить від простого до складного.

Курси косметології Вінниця — це унікальна програма, розроблена фахівцями центру з великим досвідом роботи у галузі краси та здоров'я.

Опис курсу

Курси косметологів у Вінниці підходять для:

  • початківців  з медичною освітою (середньою, вищою, студенти медичних навчальних ВНЗ);
  • працюючих косметологів, які прагнуть поглибити свої знання та навички, підвищити рівень кваліфікації.

Навчання проводиться у невеликих групах по 4-6 осіб, що дозволяє викладачу приділити максимум уваги кожному учню. Кожне практичне заняття будується на основі отриманої теоретичної інформації. Це забезпечує поступове накопичення необхідного досвіду та практичних навичок роботи.

Під час курсу кожен учасник дізнається, що таке Нова косметологія і на чому вона базується, як застосовувати теоретичні знання на практиці, як розпочати роботу косметологом. Програма курсу включає:

  • досконале вивчення основних напрямів апаратної косметології;
  • процедури по догляду за шкірою обличчя та тілом;
  • базові знання про структуру і типи шкіри;
  • питання техніки безпеки та дезінфекції.

Відпрацювання практичної частини курсу проводиться на моделях у професійних кабінетах з необхідним оснащенням, з використанням професійних косметичних засобів преміум-класу, інноваційних апаратів та витратних матеріалів. З метою кращого засвоєння та поглиблення знань учасники курсу отримують методичні посібники.

Що ви отримуєте?

Курси косметологів у Вінниці недорого у центрі МАЙ СКІН — це унікальна можливість опанувати нову професію та працевлаштуватися у престижні салони та косметичні центри Вінниці та інших міст України або на базі отриманих знань відкрити власний бізнес — косметичний кабінет чи центр краси.

Після закінчення базової програми навчання ви отримуєте теоретичні знання, практичні навички роботи косметологом чи масажистом, диплом центру краси та здоров'я шкіри МАЙ СКІН. Отриманий диплом у майбутньому стане не тільки підтвердженням професійного рівня в очах клієнтів, а також окрасою стін вашого кабінету.

Курси косметологів у Вінниці — модно та престижно. Це можливість здобути затребувану професію, що буде приносити високий та стабільний заробіток.

Курси косметологів Вінниці від МАЙ СКІН — це (Курсы косметолога в Виннице):

  • індивідуальний підхід до кожного учня;
  • кращі викладачі з практичним досвідом роботи;
  • доступні ціни на навчання;
  • заняття у комфортних умовах.

Прагніть до кращого! Центр краси та здоров'я МАЙ СКІН допоможе вам навчитися, працювати та заробляти!


м. Вінниця,

вул. Архітектора Артинова, 49 - MySkin Центр

вул. Архітектора Артинова, 38 - MySkin medical & school

Графік роботи:

Пн-Сб:  1000 - 1900

Нд:       Вихіднийкосметология My Skin Винница в facebook My Skin косметология Винница в Instagram