Курси косметології Вінниця

Увага! Центр оздоровлення шкіри «MY SKIN» Вінниця відкриває КУРСИ КОСМЕТОЛОГІЇ у Вінниці для косметологів та студентів медиків


Найближчий курс стартує 4-лютого 2019 року!


Тривалість навчання: 04.02.2019 - 02.03.2019 (іспит і вручення диплому).


Курс включає в себе 54 години теорії (яка буде надана в електронному вигляді) та 12 годин практики на базі нашого Центру "Май Скін" Вінниця.
 

Опис курсу:


Це курс навчання так як для працюючих косметологів, які хочуть підвищити свій рівень знань, так і для людей, хто хоче зрозуміти, що таке Нова косметологія і на чому вона базується, як застосувати всі теоретичні знання на практиці, як організувати косметологічний кабінет з нуля і ще багато корисної інформації.


Відзначаємо, що запрошуються тільки ті хто має середню або вищу медичну освіту, а також студенти медичних ВНЗ (з 3 курсу).


Після закінчення навчання Ви отримуєте знання і практичні навички для старту в нової цікавої високооплачуваної професії косметолога, підтримку наших лікарів і Диплом Центру оздоровлення шкіри «MY SKIN».

Навчання складатиметься з 3-етапів:

  1. Теоретична частина. Викладачі - практикуючі лікарі-косметологи, дерматологи центру #myskinvinnitsa .
  2. Практична частина. Ви пройдете кроки косметолога, з відпрацюванням на моделях, надаються My Skin Вінниця: масажі засоби чищення, anti age догляд, пілінги.
    Для навчання Вам надається все необхідне: методичні посібники, витратні матеріали, косметика преміум класу.
  3. Здача іспитів і отримання диплому від Центру оздоровлення шкіри «MY SKIN».


Навчальні курси від Май Скін Вінниця - це Ваша подальша можливість працевлаштуватися в кращі салони і клініки краси або на базі отриманих знань відкрити власний салон.
Прагніть до кращого!


Зареєструватися та дізнатися деталі можливо за телефоном +38 (067) 837 06 12 або безпосередньо у нас - місто Вінниця, вулиця Архітектора Артинова, 49 - Центр косметології та оздоровлення шкіри My Skin.


Кількість учасників - обмежена!