Навчання косметологів у Вінниці

Курси косметолога Вінниця 2019 від «Май Скін» для студентів медиків та практикуючих косметологів

Якщо ви розумієте, що працювати косметологом – ваше покликання, або маєте бажання опанувати нову професію, тоді вам слід шукати кваліфіковані косметологічні курси у Вінниці, які стануть початком нового етапу у вашому житті. Слід зазначити, що отриманий багаж знань стане у пригоді не тільки у професійній діяльності, але й допоможуть доглядати за собою, правильно відбирати необхідні процедури, застосовувати засоби тощо.

Де пройти навчання на косметолога у Вінниці

Центр оздоровлення шкіри «Май Скін» радий повідомити про відкриття професійних курсів з косметології у Вінниці, які будуть корисні для практикуючих косметологів та студентів, які отримують медичну освіту, а також для тих, хто хоче відкрити для себе нову галузь діяльності та мають медичну освіту (середня чи вища). Чому слід обрати косметологічну школу «Май Скін» (курсы обучение косметологов Винница):

  • низькі ціни на навчання;
  • теоретичні та практичні уроки;
  • інтенсивний темп навчання;
  • максимальний обсяг інформації;
  • кваліфіковані викладачі;
  • студенти забезпечуються всім необхідним – косметика люкс класу, витратні матеріали;
  • по скінченню навчання студенти складають іспит, за результатами якого отримають фірмовий диплом.

Як проходить навчання у косметологічному центрі «Май Скін»

Beauty курси з косметології у Вінниці від «Май Скін» – це важливі знання та незамінні практичні навички, які потрібні для старту у новій професії, та дають змогу започаткувати свій власний бізнес. Для того щоб отримати диплом з косметології у Вінниці слід звернутися у центр краси «Май Скін», де навчання складається із трьох етапів:

  • теоретична косметологія – кожному студенту курсів з косметології у Вінниці видається необхідний теоретичний матеріал у зручному електронному вигляді. Крім того, лекції читатимуть кваліфіковані викладачі-косметологи, які практикують сучасну косметологію, лікарі дерматологи, трихологи та інші. Тривалість теоретичної частини 54 години.
  • практична косметологія – на цьому етапі студенти учбового центру «Май Скін» мають змогу зробити основні косметологічні кроки, які передбачають практику на моделях (забезпечуються центром). Ви навчитеся робити річні види масажів, навчитеся проводити чистку обличчя, правильно підбирати засоби для догляду за шкірою, робити пілінги, антивікові процедури та інші процедури. Практика триває 12 годин.
  • Третій заключний етап – складання іспитів. У разі отримання гарних результатів, студент отримує фірмовий диплом від центру оздоровлення шкіри «Май Скін», який стане гідною прикрасою вашого власного косметологічного кабінету.

Хто може пройти навчання на косметологічних курсах

Курси з косметології «Май Скін» (записаться на курсы косметолога Винница) раді запросити до навчання практикуючих косметологів, які мають за ціль підвищення рівня кваліфікації та хочуть покращити свої знання. Крім того курс призначений для тих, хто хоче отримати нову високооплачувану професію, зрозуміти теоретичну базу та навчитися застосовувати отримані практичні навички.

Слід зазначити, що окрім практичних і теоретичних знань, ви дізнаєтесь, як організувати свій власний кабінет косметолога у Вінниці та отримаєте багато знань, які обов’язково стануть у пригоді. Цей курс призначений для студентів медичних університетів (3 курс та вище), людей, які мають вищу або середню освіту з медицини.

Коли розпочинається навчання з косметології у Вінниці

Якщо вас зацікавила пропозиція, слід поспішати, бо старт курсів на косметолога запланований на 4 лютого 2019 року. Слід зазначити, що кількість студентів обмежена, тому не слід зволікати, запишіться зараз, зателефонувавши до центру косметології «Май Скін», чи прийдіть безпосередньо до салону краси. Нові знання – це путівка у краще життя, можливість прагнути до кращого.