Курси для косметологів

Курси для косметологів від «МАЙ СКІН» - цікаво, корисно, повчально. Навчання проводять кваліфіковані спеціалісти, є практика.

Якщо ви є практикуючим косметологом чи тільки навчаєтесь у медичному університеті чи коледжі, вам буде корисно поглиблювати свої знання та постійно відточувати майстерність. Не слід забувати про те, що косметологічна галузь не стоїть на місці – з’являється нова косметика, нові технології, новітні апарати, методики, а клієнт полюбляє новинки та піде у той салон краси у Вінниці, де професіоналізм ставиться перш за все.

Чому слід обрати «МАЙ СКІН» для навчання

Коли мова йде про підвищення кваліфікації чи навчання на косметолога з нуля, слід вчитися у професіоналів, які знають про професію не тільки з книжок, але й самі регулярно користуються наявними знаннями. У цьому контексті майстри центру краси «МАЙ СКІН» - найкращий вибір, курси проводять косметологи багаторічним стажем, які регулярно проходять майстер класи у кращих косметологічних клініках країни та за кордоном, запрошуються на презентації від виробників косметологічної техніки тощо. Крім того учбовий косметологічний центр у Вінниці обирають через такі причини:

  • комфортна форма навчання та подачі матеріалу - теоретична частина надається у електронному вигляді, що дає змогу зберегти інформацію та використовувати під час роботи у салоні;
  • тривала практика – більшість салонів запрошують на навчання або зовсім без відпрацювання, або відводять для цього замало часу. Студенти учбового центру «МАЙ СКІН» отримають змогу спробувати нові знання на практиці, для цього надається 12 годин.
  • невеликі групи (до 5 персон) – кількість слухачів строго обмежується, щоб кожен мав змогу у комфортних умовах почути нову інформацію, запитати вчителя, уточнити незрозумілі питання;
  • набір нових груп проводиться кожен місяць – діє попередній запис;
  • після закінчення курсів, які тривають 4 тижня, кожен студент складає іспит. У разі успішного результату, ви отримуєте диплом, від центру оздоровлення шкіри «МАЙ СКІН».

Слід зазначити, що студенти, які отримали диплом по закінченню навчання, гарантовано знаходять роботу у кращих салонах Вінниці та інших містах України та інших країн. Крім того серед слухачів є ті, що змогли відкрити власну практику, і зараз отримують стабільний високий дохід.

Чого ви навчитеся на курсах косметолога

У центр краси «МАЙ СКІН» запрошуються косметологи та студенти із медичною освітою, починаючи з третього курсу. Отримана інформація, як і всі нові знання, є безцінною, кожна із 54 годин теорії та 12 годин практики не пройде даремно, а кошти, витрачені на навчання, швидко повернуться за рахунок нових клієнтів. У результаті ви дізнаєтеся:

  • як правильно організувати роботу косметологічного салону;
  • поглибити свої знання із косметології – згадаєте базу, анатомії обличчя та тіла, навчитеся визначати тип шкіри, правильно підбирати процедури та косметику тощо;
  • дізнаєтеся про новинки косметологічного ринку - новітні апаратні методики, ефективні процедури, сучасна косметика і світові тенденції та багато інше.

Крім того ви будете мати змогу спілкуватися із колегами, обмінюватися досвідом, разом працювати над помилками, відточувати майстерність та займатися улюбленою справою.

Якщо ви прагнете до кращого і бажаєте вчитися у професіоналів – запишіться на навчання до центру оздоровлення шкіри «МАЙ СКІН». Зв’язатися з нами можна за номером телефону, вказаному на сайті центру, або прийшовши до нас у салон. Ми чекаємо саме на вас.


м. Вінниця,

вул. Архітектора Артинова, 49 - MySkin Центр

вул. Архітектора Артинова, 38 - MySkin medical & school

Графік роботи:

Пн-Сб:  1000 - 1900

Нд:       Вихіднийкосметология My Skin Винница в facebook My Skin косметология Винница в Instagram