Косметологія без ризиків та ускладнень

Косметологія без ризиків та ускладнень - лікарі-дерматологи та лікарі-косметологи у центрі краси і клініці здоров’я шкіри Май Скін Вінниця

Ні в кого не викликає сумнів той факт, шо шкіра людини – один з найскладніших органів в організмі, який є найбільш вразливим до негативного впливу ззовні через свою незахищеність. Само тому вона потребує особливого догляду, інколи – лікування. Більшість жінок та чоловіків, які прагнуть зберегти красу та молодість, здоров’я шкіри, регулярно звертаються за допомогою до клинік косметології у Вінниці, косметологічних кабінетів чи салонів краси з надією покращити стан шкіри чи пройти необхідні лікувальні, доглядові процедури. У більшості випадків клієнти не звертають увагу на найбільш важливі аспекти при виборі центрів краси і тому не завжди отримують бажаний результат, гарній рівень сервісу. В деяких випадках неякісні послуги йдуть не на користь, а навпаки негативно впливають на стан шкіри, замість усунення недоліків викликають нові проблеми. Аби не стати «жертвою» салонів краси з сумнівною репутацією, слід відповідально підійти до вибору клініки косметології у Вінниці.

Найбільш значущі фактори, на які слід звернути увагу:

 • рівень кваліфікації та досвід косметологів та лікарів-дерматологів;
 • досвід роботи у бьюті сфері та відгуки клієнтів;
 • наявність необхідного обладнання;
 • використання професійної косметики;
 • дотримання норм та правил проведення косметологічних процедур;
 • комфортні умови для клієнтів та гарний рівень сервісу.

Перед тим, як записатися на ті чи інші процедури, необхідно поцікавитись, чи має клініка чи салон можливості, необхідних фахівців та умови для їх проведення.

Професійні лікарі-косметологи та лікарі-дерматологи у Вінниці центрі краси та здоров’я шкіри Май Скін

Шкіра любого типу, незалежно від віку людини, потребує ретельного догляду. Якщо виникають проблеми, або необхідність провести звичайні профілактичні доглядові процедури, необхідно звернутися до профільного спеціаліста. У вирішенні проблем зі шкірою допоможе косметолог Вінниця чи лікар-дерматолог Вінниця. Центр краси та здоров’я шкіри Май Скін розуміє, що будь-які процедури зі шкірою повинні проводитись під контролем лікаря. Ми розуміємо усю відповідальність за красу та здоров’я клієнтів. Сам тому у штаті центру працюють лише  лікарі-косметологи та лікарі-дерматологи у Вінниці з відповідною медичною освітою. Більшість фахівців мають великий досвід роботи у косметології (більше 5 років) та регулярно підвищують свою кваліфікацію на курсах, семінарах, презентаціях, майстер-класах.

Професійнакосметологія Вінниця – чому важливо звернутися саме до лікаря?

Шкіра – найбільший орган людини, що тісно пов'язаний з роботою усіх органів та систем організму. Вона постійно перебуває під впливом факторів зовнішнього середовища і у той же час потрапляє під дію патологічних процесів та змін, що відбуваються в організмі зсередини. При різного роду захворюваннях (найчастіше ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту чи гінекологічної сфери) зі шкірою відбуваються зміни, за характером яких можливо запідозрити ту чи іншу патологію. Завдяки цій особливості саме шкіру часто порівнюють дзеркалом, в якому відображається діяльність усього організму. У зв’язку з цим  при лікуванні шкіряних захворювань та недоліків важливий комплексний підхід.  Адекватно оцінити стан шкіри, виявити проблеми та захворювання, підібрати необхідний курс доглядових чи лікувальних процедур зможе лише лікар-косметолог Вінниця чи лікар-дерматолог Вінниця. В деякий випадках для уточнення діагнозу та причин негараздів з дермою лікар може порекомендувати додаткове обстеження. По результатам діагностики професіонал з легкістю виявить причини нагальних проблем та запропонує шляхи їх вирішення. Інколи може біти рекомендована  комплексна терапія та взаємодія зі спеціалістами інших профілів.

Коли потрібна консультація косметолога у Вінниці?

У зв’язку с тим, що шкіра має безпосередній зв'язок з органами та системами організму, лікування багатьох шкіряних захворювань викликає складнощі.

Найбільш поширеними проблемами шкіри, з якими до лікаря-дерматолога чи косметолога у Вінниці звертаються пацієнти:

 • вугрева хвороба;
 • постакне;
 • демодекс;
 • вікові зміни шкіри;
 • куперозта ін.

При багатьох проблемах зі шкірою місцеві процедури не завжди в змозі допомогти чи повністю вилікувати захворювання. Нажаль, в останні роки у Вінниці та інших містах країни, мов гриби після дощу, з’являються салони краси та косметологічні кабінети. Більшість з них надають косметологічні послуги та начебто медичні послуги з лікування захворювань шкіри. У 99% в таких кабінетах працюють спеціалісти без відповідної медичної освіти, що пройшли короткотермінові курси косметологів у Вінниці. У кращому випадку – медсестри , які мають мінімальні знання у медичній сфері, але не дивлячись на це покладають на себе відповідальність проводити не лише доглядові  косметологічні процедури, але й лікувати складні шкірні патології.

Таких «фахівців» бьюті індустрії прийнято називати косметологами.

У переважній більшості випадків процес лікування захворювань шкіри чи догляду у таких спеціалістів складається з типового переліку процедур:

 • механічне чи інші види очищення шкіри обличчя;
 • накладання масок за типом шкіри чи проведення пілінгів;
 • нанесення на шкіру кремів чи іншої косметики не завжди високої якості.

Для усунення незначних недоліків шкіри, а також, якщо мова йде про здорову шкіру без видимих проблем, елементарного косметологічного догляду цілком достатньо. Але вилікувати за допомогою лише чистки обличчя, пілінгів чи масок складну вугрову хворобу, пігментацію чи купероз майже неможливо.

Якщо вас цікавить професіональний догляд за шкірою, комплексне лікування шкіряних проблем, ви мрієте, щоб обличчя завжди виглядало здоровим, а шкіра – доглянутою, центр краси та здоров’я шкіри Май Скін у Вінниці  - кращий вибір.

До ваших послуг:

 • лікар-косметолог чи лікар-дерматолог Вінниця з медичною освітою та досвідом;
 • лікувальна та доглядова професійна косметика відомих світових брендів;
 • інноваційна апаратна косметологія;
 • можливість придбати професійну косметику за доступними цінами для домашнього уходу.

Клініка косметології у Вінниці – безпечні ін’єкції краси

Неякісними косметологічними послугами та хамським відношенням до клієнтів у косметологічних центрах сьогодні нікого не здивуєш. Одна справа, якщо непрофесійні послуги банально зіпсували настрій, зовсім інша – призвели до ускладнень. Найбільш небезпечними не лише для краси та здоров’я, алей й для життя, є наслідки неякісних ін’єкцій краси.  

Не дивлячись на те, що уколи філерами вважаються однією з найбільш безпечних косметологічних процедур, ускладнення від них можуть бути суттєвими.

За допомогою уколів краси косметолог у Вінниці має можливість вирішити велику кількість естетичних проблем:

 • розгладити зморшки;
 • вирівняти овал обличчя;
 • збільшити об’єм губ;
 • змінити форму носа, скул, підборіддя. 

Але використання навіть якісних препаратів не є гарантією успіху та відсутності небажаних результатів. При проведенні уколів можливе виникнення небажаних побічних ефектів чи більш серйозних ускладнень.

Часті побічні ефекти, які не несуть загрозу здоров’ю, швидко зникають та можуть коригуватися лікарем-косметологому Вінниці:

 • гематоми;
 • невеликий набряк в зоні введення препарату;
 • короткотривале порушення чутливості;
 • поява пігментації у місці введення препарату.

Ускладнення безпосередньо негативно впливають на здоров’я та призводять до негативних результатів естетичної процедури. При появі ускладнень, як правило, необхідне медичне лікування.

Найбільш часті ускладнення:

 • некроз тканин;
 • введення препарату під шкіру;
 • фіброз;
 • зміна рельєфу чи кольору шкіри у зоні введення філерів;
 • довготривале порушення чутливості.

Практика показує, що у 95% випадків виникнення ускладнень чи побічних ефектів викликане помилками у техніці введення філерів. Інші 5% - це використання низькоякісних препаратів, порушення правил септики та антисептики, перевершення норм введення. Саме тому проведення контурної пластики за допомогою ін’єкцій краси слід довірити спеціалісту з медичною освітою – лікарю-дерматологу у Вінниці. Професіонал не тільки проведе процедуру у відповідності до норм, а також виконає корекцію побічних ефектів та ускладнень у разі їх виникнення.

Дешева косметологія Вінниця не може бути безпечною та якісною

Навіщо платити більше та ходити до професійного лікаря-дерматолога, якщо косметолог у найближчому косметологічному кабінеті пропонує косметологічні послуги, в тому числі ін’єкції краси, значно дешевше? Саме так міркують більшість українських жінок. На справді така економія вкрай рідко дозволяє дійсно заощадити сімейний бюджет. Все через те, що після невдалого догляду, непрофесійного лікування чи уколів краси приходиться звертатися все до справжнього лікаря для виправлення ситуації та наслідків роботи недобросовісних косметологів.

Основні причини ускладнень у косметології:

 • відсутність медичної освіти, достатнього практичного досвіду та знань у косметолога;
 • використання неякісної косметики чи препаратів або порушення умов їх зберігання;
 • недотримання санітарних норм і загально визнаних правил під час проведення косметологічних чи лікувальних процедур;
 • використання косметики чи препаратів для ін’єкцій з вичерпаним терміном придатності.

ТОП -5 правил, що допоможуть обрати лікаря-косметолога у Вінниці

Хочете бути впевнені в тому, що не станете черговою жертвою некваліфікованого косметолога? Довіряйте своє здоров’я та красу професіоналам та відповідально підходьте до вибору клініки косметології у Вінниці.

Поради, які допоможуть:

 • будь-які недоліки шкіри, особливо висипи, можуть бути ознакою серйозних захворювань, тому звертайтесь до лікаря-дерматолога у Вінниці;
 • обирайте лише ті салони та центри краси, де працюють спеціалісти з медичною освітою, що можуть проводити не лише доглядові процедури, але й при необхідності скласти план лікування;
 • не довіряйте здоров’я шкіри косметологам без медичної освіти – вони не мають юридичного права призначати лікувальні процедури, та можуть лише виконувати призначення лікаря-дерматолога;
 • не відвідуйте «підпільні» косметологічні кабінети, де не дотримуються санітарно-епідеміологічні норми, правила септики та антисептики;
 • звертайте увагу на якість препаратів та косметики, яка використовується у центрі.

Не буде зайвим звернути увагу, на скільки ретельно лікар під час консультації збирає анамнез – цікавиться перенесеними захворюванням, наявністю алергії, реакцією на використання тих чи інших препаратів, протипоказаннями.

Професійна косметологія Вінниця – ваш шлях до краси, молодості та здоров’я шкіри

Центр краси та здоров’я шкіри Май Скін – спеціалізована клініка косметології у Вінниці. У нас працюютькваліфіковані спеціалісти – лікарі-косметологи та дерматологи з медичною освітою, що мають дозвіл на діяльність та практичні навички роботи. Для кожного клієнта підбираються оптимальні процедури, які ні за яких умов не шкодять здоров’ю.

Перед проведення косметологічних процедур чи ін’єкцій краси наші спеціалісти:

 • знайомлять клієнта з можливими побічними ефектами та ускладненнями від процедур;
 • визначають наявність протипоказань;
 • за вимогою надають сертифікати якості на використовувані препарати та косметику, які використовуються.

Якісна косметологія Вінниця у центрі краси та клініці здоров’я Май Скін – це висока ефективність косметичних процедур, доступні ціни на послуги та мінімальні ризики для вашої краси.