Китайський лімфодренажний масаж

Китайський лімфодренажний масаж у Вінниці (китайский лимфодренажный массаж Винница) – реальний спосіб зберегти молодість та красу шкіри

Лімфодренажний масаж обличчя (лимфодренажный массаж лица), який ще називають безопераційною підтяжкою – це сенсація у світі сучасної косметології. За допомогою унікальної процедури майстер активізує природній потенціал тканин, відновлює обмінні клітин та запускає процес регенерації шкіри. Крім того, слід зазначити, що під час процедури ви не будете відчувати дискомфорт чи біль, маніпуляції проходять без болю.

Секрет лімфодренажного масажу

Головний секрет косметологічної процедури є у тому, що косметолог має змогу досягти високих результатів, не застосовуючи ін’єкцій та скальпелю. Процедура користується попитом завдяки тому, що результат помітне вже після першого сеансу, крім того, слід відзначити те, що ціна лімфо дренажного масажу значно нижча в порівнянні з іншими апаратними процедурами.

Для кращого розуміння суті процедури відмітимо, що лімфатична система – це потужний очисник організму. У ході лімфодренажного масажу відтік лімфи покращується, що призводить до евакуації накопичених токсинів. Саме тому після закінчення процедури ви одразу ж помітите, як змінилася ваша шкіра, а також покращилося загальне самопочуття.

Ефект від процедури

Лімфодренажний масаж має широкий перелік ефектів, серед яких можна зазначити:

 • посилення лімфотоку та кровотоку
 • омолодження шкіри
 • покращення кольору обличчя
 • повернення еластичності шкіри
 • шкіра виглядає доглянутою, сяє здоров’ям
 • ви позбавитеся набряків на темний кіл під очима
 • зморшки, заломи та складки пропадуть
 • укріпляється тургор шкіри
 • процес старіння значно сповільнюється та інше

Крім того, ви зможете позбавитися другого та навіть третього підборіддя, ваші очі знову будуть виразними завдяки тому, що піднімуться куточки очей та брови. Деякі пацієнти, які пройшли процедуру лімфодренажу у центрі краси МАЙ СКІН розповідають про те, що позитивні зміни були помітні вже після першого сеансу – обличчя сяє здоров’ям та красою, шкіра виглядає як ніколи доглянутою на молодою.

Кому можна робити лімфодренажний масаж

Однією з переваг лімфодренажного масажу є те, що дана процедура дозволена вагітним жінкам, які достатньо часто страждають від набряків. Крім того подібна технологія масажу показана для тих, хто часто відчуває стрес, недосипає, часто нервує тощо. Дана послуга косметолога у Вінниці (услуги косметолога в Виннице) користується попитом серед тих, чия нервова система знаходиться у дисбалансі.

Щоб розставити всі крапки над «І» слід сказати, що багато пацієнтів після хірургічного втручання звертаються до техніки лімфодренажного масажу. Саме такий масаж здатен виправити деякі неточності та огріхи, які могли залишитися після операційного втручання на обличчі задля відновлення краси.

Як проходить сеанс лімфодренажного масажу

У центрі краси МАЙ СКІН, до речі, один з найкращих салонів, які пропонують послуги косметолога у Вінниці (косметолог Винница), вам запропонують розташуватися на зручній професійній кушетці та максимально розслабитися. Далі професійний косметолог розпочне процедуру, у ході якої ви будете відчувати м’які та впевнені рухи косметолога, які направлені від серця, та абсолютний релакс.

Косметологія у Вінниці (косметология в Виннице) пропонує скористатися послугами майстрів у My Skin та зробити лімфодренажний масаж, що складається з таких блоків:

 • очищення шкіри
 • нанесення засобу для масажу
 • сам масаж
 • зволоження шкіри

Дуже часто майстр пропонує завершити сеанс накладанням маски, яка тільки посилить та зробить ефект від сеансу максимально помітним.

Хочете відчути на собі неперевершені зміни від лімфодренажного масажу – зв’яжіться з адміністратором центру краси вже зараз і оберіть зручний для вас час для процедури.