Імбирне обгортання та обгортання водоростями

Обгортання із водоростями, імбирне обгортання шкіри від МАЙ СКІН – лікування та релакс

Обгортання із використанням різноманітних інгредієнтів теоретично можна робити у домашніх умовах, але залишається питання, наскільки це не зручно та дорого. Вам доведеться купувати дорогі суміші, які зазвичай продаються у великому обсязі, до того ж самостійно нанести суміш на потрібні ділянки тіла дуже не зручно, не кажучи вже про те, що вам потрібно обгорнутися та полежати деякий час без руху. Враховуючи все це, клініка косметології МАЙ СКІН пропонує пройти процедуру обгортання в умовах комфортного професійного косметологічного кабінету із використанням якісних сумішей на основі водоростей (ламінарії) та імбиру.

Етапи

Розпочинає процедуру обгортання консультація косметолога (іноді потрібна консультація дерматолога). Це потрібно для того, щоб визначити потрібні речовини для суміші (водорості чи імбир)та виявити протипоказання, якщо такі є. Далі спеціаліст приступає безпосередньо до сеансу, переходячи від одного етапу до іншого:

1. Очищення. Для того щоб активний склад під час обгортання ефективно проникав під шкіру потрібно провести процедуру очищення, яка має на увазі легкий скраб. Для початку потрібно прийняти душ із теплою водою, який допоможе розкрити пори, вже після цього застосовують скраб.

2. Обгортання. Після того як шкіра підсохла, косметолог дерматолог наносить на шкіру обрану свіже приготовану суміш на шкіру. Важливо зазначити, що нанесення відбувається із використання м’яких масажних рухів, які повинні приносити клієнту задоволення і жодного дискомфорту. Така техніка дозволяє стимулювати кровообіг та посилює обмінні процеси у шкірі.

3. Заключний етап процедури – укутування проблемних ділянок шкіри харчовою плівкою, та створення теплового ефекту за допомогою використання теплої ковдри. У такому стані потрібно пролежати біля 30 хвилин чи навіть більше, якщо так вирішить лікар дерматолог.

По закінченню часу лікар косметолог запросить вас прийняти душ із використанням професійної косметики, дія якої направлена на пом’якшення та живлення шкіри.

Імбирне обгортання (обертывание с имбирем против целлюлита)

Клініка лазерної та естетичної косметології пропонує вашій увазі новітню процедуру імбирного обгортання (имбирное обертывание Винница). Всі ми звикли використовувати імбир у сушеному чи свіжому вигляді, додаючи його у чай, коктейлі тощо. Центр косметології МАЙ СКІН готовий довести його ефективність при зовнішньому використанні. У чому полягає користь імбиру в обгартуваннях:

 • Ефективне омолодження завдяки антиоксидантній дії
 • Покращення кровообігу завдяки пекучим властивостям
 • Евакуація зайвої рідини
 • Виведення шлаків і токсинів із тканин та клітин
 • Нормалізація вуглеводного та жирового обміну на клітинному рівні
 • Покращення роботи сальних залоз
 • Антибактеріальні властивості

Водоростеве обгортання (процедура обертывания водорослями в Виннице)

Центр естетичної медицини MySkin пропонує своїм клієнтам широкий спектр косметологічних послуг, який стосується таких галузей, як косметологія тіла, обличчя та волосся та лазерна медицина. Крім того вашій увазі пропонується популярна нині процедура – водоростеве обгортання. Її популярність пояснюється високою ефективністю, всього декілька сеансів значно покращать стан шкіри, ефект буде помітне неозброєним оком:

 • Покращиться лімфо та кровоток
 • Підвищиться пружність шкіри
 • Зменшиться жировий шар
 • Покращаться обмінні процеси
 • Запуститься процес зниження ваги
 • Зменшиться чи зникне повністю целюліт

Ваш косметолог у Вінниці (дерматолог косметолог в Виннице) визначить для вас найефективніший варіант процедури, зробить все для того, щоб під час сеансу ви повність занурилися у атмосферу релаксу, відчували атмосферу щастя та задоволення.