Готуй тіло до пляжу

Готуй тіло до пляжу: пропозиції від центру краси та здоров’я «Май Скін», косметологи Вінниці

Оскільки період коротких суконь, майок, шортів та купальників не за горами, треба ще навесні розпочати підготовку до нового літного сезону. Саме зараз настав час перепочити від повсякденних турбот та приділити увагу своєму тілу – зробити його ще більш привабливим, підтягнутим, сяючим красою та здоров’ям.

Кожен має свої ефективні на не дуже методи вдосконалення. Щоб не нанести шкоду здоров’ю та затьмарити всіх красою, пропонуємо звернутися до професіоналів. Центр краси «Май Скін» все чекає на вас! До ваших послуг:

Фахівці у галузі краси з великим досвідом роботи вже зараз готові взятися до роботи та прикласти чимало зусиль, щоб ви могли мати привабливий вигляд не лише влітку, але й в інші пори року.

Послуги косметолога у Вінниці – сучасна косметологія творить дива

Новітні технології, препарати, апарати та знання лікарів надають унікальну можливість покращити чи повністю змінити свою зовнішність, зберегти красу та молодість, позбутися багатьох недоліків. На сьогоднішній день центр краси та здоров’я «Май Скін» пропонує великий асортимент послуг та процедур для тіла. Найбільш популярні та доступні для кожного:

  • Масаж у Вінниці. Вже зараз вас чекає досвідчений масажист у Вінниці. Ми пропонуємо різні види масажу, від класичного, до антицелюлітного. Це найбільш затребуваний метод корекції фігури, який використовується для підтягнення шкіри та лікування целюліту. Професійний масажист Вінниця допоможе позбавитися небажаних жирових відкладень на різних ділянках тіла, відновити пружність шкіри, позбавитись розтяжок та рубців, порушень постави.
  • Мезотерапія у Вінниці. Особлива терапевтична процедура, що проводиться із застосуванням спеціальних препаратів – вітамінів, кислот, мінералів тощо. Мезотерапія допоможе покращити стан шкіри при розтяжках та рубцях, зменшити прояви целюліту, позбутися судинної сітки на тілі.
  • Ультрафонофорез Вінниця. Процедура, під час якої на шкіру водночас впливають ультразвукові хвилі та фармакологічні препарати. Завдяки декільком сеансам ультрафонофорезу можливо вирівняти тон шкіри, позбавитись рубців та огрубілостей на шкірі.
  • Мікродемабразія Вінниця. Являє собою один із методів механічного пілінгу. Дозволяє позбутися розтяжок, рубців, бугристості шкіри, вирівняти тон.
  • Ультрозвукова кавітація шкіри. Допомагає у боротьбі з глибокими жировими відкладеннями та має локальну дію. Після процедур зменшується целюліт, зникають дефекти шкіри, що з’явилися після невдало проведеної ліпосакції, жирові відкладення у найбільш проблемних зонах (на стегнах, сідницях, животі, боках і т.д.).

Усі ці та інші процедури надаються у центрі краси та здоров’я «Май Скін». Процедури, проведені спеціалістами з багаторічним досвідом  за допомогою сучасних апаратів та інноваційних препаратів забезпечать максимальний результат. Саме у нас ви відчуєте усю компетентність лікарів та косметологів, їх любов до здоров’я, краси, творчості.

Літо зовсім близько! Не позбавляйте себе можливості виглядати молодо та привабливо, та скоріше записуйтесь до нас. Консультація косметолога у Вінниці та наші послуги вам у цьому допоможуть!