Forma Light та Skin Light

Професійний косметолог у Вінниці, ефективні косметологічні процедури на обладнанні Forma Light та Skin Light

Ефективні косметологічні процедури на професійному обладнанні у салоні «MY SKIN» доступні вже зараз у Вінниці: програма догляду за шкірою Forma Light, унікальний комплекс Skin Light та інші результативні процедури. Ми знаємо, як зробити вас красивими і неперевершеними швидко та недорого.

Апаратна косметологія дозволяє вирішити широкий спектр проблем, зв’язаних із станом шкіри лиця, усунути естетичні дефекти, значно омолодити шкіру, підтягнути, додати еластичності та набути втраченої пружності. Сьогодні на допомогу косметологу прийшли апаратні методики, які діють максимально цілеспрямовано,прицільно, проникаючи у глибинні шари епідермісу. Косметологічний центр оздоровлення шкіри MySkin пропонує до вашої уваги інноваційні методики Forma Light та Skin Light, які можна спробувати у Вінниці, про них і піде річ далі.

Forma Light

Forma Light – це багатофункціональна фотосистема, за допомогою якої вдається усунути естетичні дефекти,а також позбутися більш складних дерматологічних захворювань. Новітня апаратура поєднує в собі технологічність та максимальну простоту користування и обслуговування. У салоні Май Скін ви маєте змогу пройти дієву і водночас недорогу процедуру за умовою попереднього запису. З її допомогою можливо:

 • Позбутися небажаної пігментації на обличчі
 • Позбавитися небажаного волосся
 • Зменшити проявити судинної сітки
 • Значно омолодити шкіру
 • Позбутися висипань, вугрів та прищів і т.п.

Необхідно відмітити те, що ви маєте змогу вирішити всі ці питання за один візит до свого косметологу, апарат Forma Light має багатий спектр можливостей, декілька режимів роботи, його ефективність доведена позитивними відгуками клієнтів по всьому світу.

Короткі імпульси забезпечують високу результативність комплексних маніпуляцій. Дія апарату дуже делікатна за рахунок того, що він може формувати декілька видів імпульсів, тому майстер має можливість працювати з надчутливою шкірою, навіть купероз не є протипоказанням для такого роду косметологічних процедур.

Skin Light

Програми догляду Skin Light дають можливість детально дослідити стан шкіри, тільки після цього етапу майстер підбирає індивідуальний план, котрий буде ефективним саме для вас. Навряд, кожен косметолог в Вінниці зможе запропонувати таку опцію своєму клієнтові. За допомогою високотехнологічного апарату ви маєте можливість:

 • Пройти процедуру дермобразії
 • Покращити кровообіг, виконавши вакуумний лімфодненаж
 • Спробувати безін’єкціону мезотерапію – електропорацию, а також фотопорацію та кріотерапію,

Дія процедур спрямована на боротьбу зі зморшками, зняття набряклості, стимулювання синтезу колагену та підвищення тонусу шкіри.

Після отриманої косметологічної процедури ваша шкіра буде виглядати здоровою, сяючою, наповненою життям і енергією, а саме ви зможете відчути і побачити:

 • Завдяки дбайливому очищенню ви забудете про закупорені пори, надмірну жирність шкірного покрову та «чорні цятки», крім того за допомогою апарату видаляється шар мертвих клітин епітелію, що призводить до сяяння шкіри і її неймовірної м’якості
 • Шкіра насититься вологою та важливими поживними речовинами, ви гарантовано забудете про сухість та відчуття стянутості
 • В результаті декількох процедур стануть менш помітними рубці, пігментні плями значно посвітлішають
 • Зморшки, які раніше нагадували про вік, розтягнуться, шкіра набуде здорового вигляду, повернеться еластичність та пружність

Крім того в результаті процедури ви забудете про набряки на обличчі та позбудетеся локальних жирових відкладень, ваші щоки, скули та підборіддя набудуть бажаних рис.