Депіляція та шугарінг у Вінниці

Депіляція та шугарінг у Вінниці - майстри косметологи салону краси My Skin Вінниця вже чекають на вас

Із давніх-давен жінки борються із зайвою рослинністю на тілі, бажають позбавитися волосся під пахвами, на ніжках та у зоні бікіні. Сьогодні для цього використовується паста для шугарінгу, віск для депіляції та інші більш радикальні способи, наприклад електроепілятор, фото чи лазерна епіляція. Але найбільш затребуваною серед жінок салонною процедурою позбавлення зайвого волосся є депіляція воском та шугарінг за допомогою спеціальної пасти.

Плюси воскової депіляції воском у Вінниці

Процедура позбавлення зайвої рослинності на тілі проводиться на будь-якій ділянці шкіри – на ніжках, руках, під пахвами, на обличчі та звісно депіляція зони бікіні. Головна особливість такого методу – він здатен прибрати волосся надовго, ефект залишається помітним до 6 тижнів. Під час процедури майстер-косметолог у Вінниці використовує розплавлений віск, який проникає у волосяний фолікул, застигає, після чого видаляється разом із фолікулом.

Саме завдяки цьому ефект тримається максимально довго та є набагато кращім ніж традиційне гоління. Крім того слід зазначити, що за допомогою професійного воску, який використовується у салоні краси, можна видаляти світле і темне волосся, головним критерієм успішної епіляції є наявність волосся потрібної довжини та проведений напередодні легкий пілінг.

Депіляція воском Depileve у Вінниці

Майстри вінницької косметології краси «My Skin» використовують у своїй роботі професійну лінію косметики Depileve, виробництво Іспанія. Сьогодні – це номер один у світі, Ії обирають кращі салону світу у 87 країнах. Серед особливостей та плюсів слід визначити:

  • 100% натуральні інгредієнти;
  • підбір засобів відповідно до типу шкіри та цільової зони;
  • антиалергенність (продукція не містить барвників чи віддушок).

Слід зазначити, що клієнти відзначають, що завдяки використанню якісної професійної косметики для епіляції у Вінниці вдається зробити процедуру максимально приємною та позбавитися неприємних та болісних відчуттів.

Шугарінг у Вінниці (Косметология Май Скин услуги шугаринга в Виннице)

Шугарінг – це практично безболісний та максимально ефективний метод позбавлення зайвого волосся, яким можна користуватися жінки із чутливою шкірою та навіть ті, чия довжина волосся не перевищує 3 мм. У салоні краси «МАЙ СКІН» косметолог користується виключно перевіреними засобами, віддаючи перевагу професійній косметиці із світовим ім’ям. Тільки у косметологічній клініці Вінниці «My Skin» вам проведуть ефективну та майже приємну процедуру шугарінгу із використанням пасти ТМ Alexandria Professional у Вінниці, виробництво США. Серед інших плюсів процедури, слід зазначити:

  • абсолютну безпечність;
  • комфортна депіляція та позбавлення зайвого волосся;
  • відсутність подразнення та врослого волосся.

Крім того завдяки унікальному складу пасти ви не тільки надовго забудете про надокучливе волосся у небажаних місцях, але й насолодитися значно кращим станом та виглядом шкіри. Цього ефекту вдається досягти завдяки ідеальній консистенції продукту та правильні техніці видалення волосків.

Як підготуватися до депіляції

Задля того щоб отриманий результат вас повністю задовольнив слід відростити достатню довжину – не більш ніж 0,6 см. Крім того слід відмовитися від ванни, басейну чи сауни за добу до запису у косметолога у Вінниці. Подбайте про свій комфорт після проведеної процедури з депіляції, не надягайте вузькі штани чи джинси, краще обрати більш вільний одяг. Крім того спеціалісти з депіляція не рекомендують проводити процедуру у перший день циклу, це може негативно вплинути на больовий поріг.

Запишіться до косметолога у клініку краси «МАЙ СКІН» Вінниця саме зараз, подаруйте собі можливість бути неперевершеними.