Ботулінотерапія у Вінниці

Ботулінотерапія — уколи краси у Вінниці для молодості вашої шкіри

Життя сучасної людини наповнено великою кількістю приємних та негативних емоцій, які рано чи пізно дають про себе знати та відображаються на обличчі мімічними зморшками, від яких вкрай важко позбутися. Перш за все з'являються “гусині лапи” навколо очей, кісетні зморшки навколо рота та на інших ділянках обличчя. Будь-які заломи на шкірі виглядають вкрай непривабливо та додають обличчю зайвого віку, роблять його вираз менш естетичним та красивим. Практика показує, що зморшки на обличчі — найбільш поширена косметична проблема, з якою рано чи пізно стикається кожна людина.

Сучасна наука пропонує своє вирішення проблеми — уколи краси в Вінниці. Мова йде про ін'єкції ботулотоксину.

Студія краси та здоров'я шкіри Май Скін проводить ботулінотерапію за допомогою препаратів відомих світових брендів. Ми маємо досвід роботи з ботулотоксином більше 10 років. Завдяки високому рівню кваліфікації та підготовки, використанню сертифікованих препаратів лікар-косметолог у Вінниці має можливість провести уколи краси Вінниця у відповідності з європейськими стандартами. Після корекції мімічних зморшок ви отримуєте максимально природній результат.

Показання до ботулінотерапії

Ботулінотерапія — це процедура, під час якої проводиться внутрішньом'язове введення препарату, що містить ботулотоксин. Головна мета проведення ботулінотерапії  - усунення мімічних зморшок на обличчі, які по мірі старіння виникають на обличчі будь-якої людини. Не поодинокі випадки, коли ранні мімічні зморшки з'являються на обличчі зовсім юних дівчат, що мають занадто активну міміку. Препарат блокує нервові імпульси та послаблює мімічні м'язи, усуваючи тим самим причину появи недоліків.

Найбільш часті проблеми, що вирішують уколи краси у Вінниці:

 • мімічні зморшки;
 • неглибокі зморшки навколо очей;
 • губопідборідні складки.

Ботокс дозволяє боротися не лише зі зморшками. Правильно підібрана концентрація та ділянка введення препарату дозволяє:

 • виконувати корекцію рівня брів;
 • проводити корекцію форми носу;
 • піднімати кути губ;
 • проводити корекцію асиметрії обличчя.

Доволі часто ботулінотерапія у Вінниці проводиться для лікування гіпергідрозу — підвищеної пітливості. Занадто рясне виділення поту викликає неприємні відчуття та дискомфорт, невпевненість та сором'язливість. Позбутися неприємного запаху, кругів на одязі дозволяють уколи ботоксу. Саме ботулінотерапія визнана «золотим стандартом» лікування гіпергідрозу в усьому світі. 

Ботулінотерапія у Вінниці — головні переваги

Уколи краси у Вінниці — справжня знахідка для тих, хто прагне виглядати молодо та доглянуто у будь-якому віці. Ін'єкції, у порівнянні з іншими методами боротьби зі зморшками, мають численні переваги:

 • дозволяють позбутися не лише поверхневих, але й глибоких зморшок;
 • для досягнення бажаного ефекту достатньо однієї процедури;
 • ефект від ін'єкцій краси зберігається від 3 до 6 місяців;
 • відсутність тривалої реабілітації;
 • можливість поєднувати уколи краси у Вінниці з іншими методами омолодження та боротьби зі зморшками;
 • процедура не викликає сильного болю та неприємних відчуттів — у деяких випадках переноситься краще, ніж механічна чистка обличчя;
 • дозволяє “зупинити час” та зберегти красу і молодість шкіри на довгі роки, відкласти пластичну операцію;
 • вкрай рідко викликає побічні реакції та ускладнення.

Важливо пам'ятати, що ботулінотерапія — відповідальна процедура. Від якості препарату для ін'єкції та коректності введення препарату залежить не лише естетичний вигляд обличчя, а також здоров'я клієнта.

У зв'язку з популярністю та великим попитом на ін'єкції краси, все більше салонів та косметологічних кабінетів пропонують послугу ботулінотерапія у Вінниці. Але не всі спеціалісти мають необхідні знання, практичні навички проведення ін'єкцій, якісні препарати. Аби не стати жертвою шарлатанів та не нашкодити власній красі та здоров'ю, необхідно:

 • Звертатися до професіоналів. Проводити уколи краси у Вінниці має лікар-дерматолог. Не варто соромитись задавати питання спеціалісту та просити показати диплом про медичну освіту.
 • Запитувати, який препарат вводить лікар-косметолог у Вінниці. Важлива умова — препарати для ботулінотерапії (Ботокс, Диспорт та ін.) мають бути сертифіковані.
 • Цікавитись можливими протипоказаннями. Ботулінотерапія, як і будь-який метод лікування та профілактики, має свої протипоказання. Під час консультації лікар-дерматолог має визначити, чи є у конкретного пацієнта протипоказання для проведення уколів краси і лише після цього проводити процедуру. Основні протипоказання для введення ботулотоксину — вагітність, період лактації, онкологічні захворювання, загострення хронічних хвороб, запальні процеси у місті проведення ін'єкцій.

Не дивлячись на велику кількість переваг, ботулінотерапію не слід проводити при відсутності показань для ін'єкцій. З метою бути у тренді, деякі жінки роблять уколи краси у Вінниці невиправдано, у тих випадках, коли можливо використати інші методі корекції зморшок. Саме тому, перед тим, як записатися на процедуру, слід пройти консультацію лікаря.

Центр краси та здоров'я запрошує на консультації та ботулінотерапію жінок та чоловіків, що мріють позбутися від зморшок та усунути інші недоліки. Після первинної консультації наші лікарі підберуть найкращий препарат та проведуть процедуру на найвищому рівні.

Як роблять ін'єкції краси ботоксом у Вінниці?

Процедура ботулінотерапії складається з декількох основних етапів:

 • Пацієнт звертається до лікаря-косметолога у Вінниці для обговорення нагальних проблем та дефектів зовнішності, а також обговорення бажаного результату. Після первинної консультації лікар призначає день та час проведення ін'єкцій.
 • Під час процедури клієнт знаходиться у сидячому чи лежачому положенні. Лікар-косметолог у Вінниці проводить очищення шкіри у зоні проведення уколу та обробляє її антисептиком.
 • У попередньо визначені точки на обличчі за допомогою шприца та тонкої голки вводиться препарат. Для досягнення необхідного ефекту при введенні ботоксу пацієнт повинен замружитись, аби лікар максимально точно визначив необхідні м'язи.
 • Після завершення процедури шкіра обробляється антисептиком. На місце проведення ін'єкції  накладається холодний компрес для зменшення набряку та попередження появи гематом. 

Оскільки ін'єкції майже безболісні, використання додаткових препаратів для знеболення не потрібне. Середня тривалість процедури для однієї ділянки складає від 15 до 30 хвилин.

Не дивлячись на те, що ботокс починає виконувати свою роботу після введення майже миттєво, найбільш ефект від процедури відмічається через 2-14 днів, адже тканини людського організму — це субстанція, що потребує певного часу для переформатування. Швидкість появи результату залежить не лише від професіоналізму лікаря та препарату, що використовується, а також від інших факторів:

 • вік пацієнта;
 • швидкість метаболізму;
 • інші індивідуальні показники.

Спеціалісти радять проводити уколи краси у Вінниці для боротьби зі зморшками  не частіше 2 раз на рік, але регулярно. В такому випадку у кожний наступний раз доза препарату буде зменшуватися, а ефект від процедури зберігатися більш тривалий час. Після 2-3 років використання ботулотоксину звичка морщитись зникає, що можливо назвати кращою профілактикою появи непривабливих заломів на шкірі.

Як поводитись, після ботулінотерапії?

Після завершення процедури необхідно на протязі 10-15 хвилин максимально задіяти міміку обличчя. У такому випадку препарат рівномірно розподілиться у області проведення уколів краси у Вінниці. Після ботулінотерапії всім без винятку пацієнтам рекомендуються деякі обмеження:

 1. Перші 4 години знаходитись у вертикальному положенні, не лягати.
 2. Під час періоду відновлення після процедури слід уникати прийому алкогольних напоїв та гострої їжі.
 3. Забороняється виконувати масаж обличчя.
 4. Слід відмовитись від сауни, солярію, не відвідувати пляж на протязі 14 днів після проведення процедури.

Ботулінотерапія — процедура, що ефективно усуває мімічні зморшки та інші недоліки. Якщо ви ніколи не робили уколи краси у Вінниці, саме час звернутися до центру краси та здоров'я шкіри Май Скін. Наші косметологи та дерматологи допоможуть зберегти та підкреслити вашу природню красу та досягти бажаного ідеалу.